Търся: Програма за проверка на съдържание

advensve

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Имам огромен масив от статии, които трябва да организирам и да преценя кои се повтарят. Човекът, който ги пише, понякога използва различни заглавия за една и съща статия и искам да знам до колко съдържанието в тях е уникално и колко от тях мога да използвам.

Ще се радвам, ако имате някакви идеи предвид. По принцип, търся програма, но има единствено онлайн платформи за "уникално съдържание", в смисъл, че никъде из нета няма такава статия.

Благодаря за вниманието :)
 
Горният линк при мен дава 404.
Advego е добра, но някъде пишат, че вече е поостаряла. Например, имало по-нови програми, които отчитат не само уникалност, но и заспаменост, стоп думи и т.н. Проблемът е, че ако дадена статия се запише на някой от въпросните сървъри, било възможно да ти я присвоят. Нямам идея дали е така...
 
Пак ще попитам - какво сте луднали по тази простотия - уникални статии и подобните софтуери като Адвего?
 
Е как какво, как да провериш дали писателя не те мами?
 
Е как какво, как да провериш дали писателя не те мами?

Да провериш дали те мами - да, аз говоря за друго: за простотията да се искат определен процент уникални статии.
 
А, ок, разбрах. Ами според правилата на Гугъл бля, бля...знаеш...
 
А, правилата на Гугъл се четат, но не се разбират, а още повече като се намесят някакви самоповярвали си seo гурута. Аз не съм видял досега и един сайт да "цъфне и върже" с уникални статии, но за сметка на това с "неуникални" статии с кеф си минавам конкуренцията...
 

Горе