Програмист за направата на one page sale website (landing) (FRONT-END)

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Трябва ми програмист, който да ми направи сайт, който ще бъде с 1 страница - One Page Sell
Ще рекламирам продукт, трябва да се направи следното:

- Самия сайт, който представлява 1 страница и се скролва надолу и изкачат някви писани.
- Няколко снимки Преди/След
- Ревюта на клиенти
- Гъзарски дизайн, определено залагам на ТОВА най-вече.
- Брояч, до кога има отстъпка и т.н.
- Поръчай сега и като го кликне да излиза да си избере офис на еконт, или собствен адрес, имена, телефон и коментар за доставката
- Видео в началото

- Админ панел, в който ще следя поръчките
- Автоматично изпращане на имейл, когато поръчката е изпратена

Ще има 3 вида поръчки в админ панела:
- Чакащ (Pending)
- Изпратена (Successful) (Изпраща мейл)
- Отказана (Canceled)
- Да мога да оставям коментар за поръчката преди да я изпратя, този коментар ще се вижда само в админ панела, и ще служи, ако има 2-3 администратори, които да обработват поръчките, нищо особенно

Ще дам примерен дизайн, как искам да е разчупен сайта и как да изглежда. Определено съм доста взискателен към дизайна и ще искам да стане точно по мои вкус.

Интересува ме срок и цена, като знам, че срока е относителен доста, но приблизителен ще е добре.
Може и да няма база данни сайта, за мен е без значение, както реши програмиста

Искам един наистина професионално изглеждат сайт и въпреки това да е семпъл. Да е нещо, което да ви накара да купите!

Очаквам на ЛС предложения.
 
От: Програмист за направата на one page sale website (landing) (FRONT-END)

Не мога да изпращам лични, но съм заинтересуван от проекта.

Моля, пиши ми на скайп - stanimir1, за да ти дам повече детайли.

Поздрави,
Станимир Тодоров
 
От: Програмист за направата на one page sale website (landing) (FRONT-END)

Доста хора ми писаха, за сега намерих човек, благодаря. Ще се опитам и да отговоря на всички, които са ми писали, макар и със закъснение, за което съжалявам. А на тези, на които не усея, им благодаря сърдечно за отделеното време!
 

Горе