Търся: Програмист за писане на бот.

trixi

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, търся програмист за писане на следният бот:Имам 2 цсв файла един със продукти и един със наличности този с наличностите се обновява на всеки х часа , а този на продуктите 1 път на ден искам да се направи бот които да качва продуктите ( заедно със всичките им опции като размер цвят и т.н. ), сникките към тях ( не ги има във цсв файла но има линк към самият продукт в сайта ) и автоматично да ги обновява всеки ден.
За повече инфо на лс там ще се разберем и за цена и време на изпълнение.
P

daniela95

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте , тъй като немога да направя собствена тема се извинявам предварително но и аз търся програмист за същата задача може на лс да не спамим темата.

daniela95

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Наех се да използвам услугите на колега от форума зае се със бота при условие че срока ще бъде 1 седмица.
След като ме накара да купя допълнителен модул че без него не става самия бот и след като от още някои неща се отряза бота в крайна сметка след 2 седмици работа никакви вести от него и му писах че се отказвам.( п.п не му е платено предварително. )

stopcryy

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Покажи какво си правил
Наех се да използвам услугите на колега от форума зае се със бота при условие че срока ще бъде 1 седмица.
След като ме накара да купя допълнителен модул че без него не става самия бот и след като от още някои неща се отряза бота в крайна сметка след 2 седмици работа никакви вести от него и му писах че се отказвам.( п.п не му е платено предварително. )

Ами, намери ли сте лош човек който да ви го направи, ние бяхме си писали, но не отговорихте! Може да кажете неговото име хората да знаят

ReminD

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Ами, намери ли сте лош човек който да ви го направи, ние бяхме си писали, но не отговорихте! Може да кажете неговото име хората да знаят
Така е като няма червени точки... Блинки, Блинки...

Plamen Kostov

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, нов съм в форума, но тъкмо завърших подобна задача на един потребител в предприемача. Бихме ли могли да обсъдим детайли в скайп или мейл?

Горе