Търся: Програмист от Варна за качване на 10 000 броя нфт колекция

И аз се интересувам от някои запознат с НФТ-тата и имал практичен реален опит ! Имам една сравнително голяма аудитория от 150к мъже и си мисля за НФТ-проект.
 
Какви програмисти какви простотии ?? НФТ се минтват (плаща се такса) и това е. От там нататък ви трябва реклама,а не "програмист"....
Има платформи които не искат минтване (такса гас), но и там по малко се продава (по малък шанш да продадете стоката). В бинансе има много продажби, но там трябва да минете проверка преди да можете да качвате НФТ-та.
 
Тествай в opensea, но на Poly network, също фрий опция :)

Трябва да си много тъпо парче, да се занимаваш сериозно с NFT, освен ако нямаш парите да си ги купуваш от себе си, за да им бъмпваш цената, и да се надяваш някой идиот да ги купи на 10х по-малко след теб. Става и за пране на пари, пак същата схема.
 
Последно редактирано:

Трябва да си много тъпо парче, да се занимаваш сериозно с NFT, освен ако нямаш парите да си ги купуваш от себе си, за да им бъмпваш цената, и да се надяваш някой идиот да ги купи на 10х по-малко след теб. Става и за пране на пари, пак същата схема.
Един да видя, че се осъзнава. Над 99% от НФТ са си скам и печелят по малко от 1% (и то тези с добър маркетинг). Останалите гълтат вода и притежават една снимка ....
 
Просто хората не разбират как работи скама.

Картинките които купуват са един вид табели на края на задънена улица, за да знаеш коя дадънена улица е твоята. Не притежаваш табелата, не притежаваш улицата, не притежаваш нищо освен правото да стоиш на тази задънена улица до тази табела и да се надяваш, че някой ахмак ще ти плати повече за правото да те смени и да стои прав като тъпан до същата табела.

Повечето хора даже не знаят, че картинките и клипчетата които купуват, могат да бъдат използвани повече от веднъж, тъй като са за красота и ориентация сложени, а не защото придобиваш някакво право върху тях.

И хората купуват ли купуват...
 
Един да видя, че се осъзнава. Над 99% от НФТ са си скам и печелят по малко от 1% (и то тези с добър маркетинг). Останалите гълтат вода и притежават една снимка ....
Е то това е идеята на повечето виртуални ала бала. Балъците харчат, други печелят.
 
Никой няма да ти купи твоите НФТ-та, а ще си ги купи от себе си.
Това ми е ясно. То като цяло трябва яко да си изпращял да дадеш сума пара за някаква пикселизирана картинка 60х60 например...
 

Горе