Програмист си търси работа

cToKaTa

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте , незнам дали в раздела има някакъв шаблон за публикуване на обява , но ще използвам нещо простичко :

Информация:
Аз съм Стоян на 20год. от гр.Сливен .
Занимавам се с изработка на сайтове от 2005год. насам като предимно съм бил freelancer или съм правил сайтове за мен с цел печалба.
Конкретно владея HTML5,CSS3,Javascript(по принцип работя с библиотеката jQuery , но успявам да нагаждам и останалите),PHP5,MySQL.
Всички изработени от мен проекти са валидирани(излизат еднакво под всички браузъри) и оптимизирани(излизат на по-предни позиции в търсачките) .

Портфолио:
Системка за новини
Сайт на училище
// Дизайните не са мое дело ...

Начин на работа:
Казвате какво искате - сайт,информация,менюта,колони,админ панели, всичко каквото ви дойде на ума и ми казвате срок за изпълнение.
В зависимост от изброените неща ви казвам дали мога да се вместя в този срок ако не искам още малко време .

Заплащане:
Работя от нас затова не искам някакви космически суми и в зависимост от сложността(или големината) на проекта , който ми възложите(обясните) се разбираме
за цената и съответно работното време .
*към цената влиза хостинг и домейн име като параметрите им са в зависимост от големината на проекта ...

Контакт:
Предпочитам ЛС за да избегна спамерските емайли ...
За по-сериозните ще дам E-mail,Skype,GSM.

Поздрави Стоян
 
Последно редактирано:
От: Програмист си търси работа

Здравей , имам предложение - ако си заинтересуван пусни два реда на simmons че не мога да ти пратя лично
 
От: Програмист си търси работа

Не мога да ти пусна лично съобщение , мейла ми е simmons at abv dot bg
 
От: Програмист си търси работа

Здравей, ние сме Канадска ф-ма и имаме работа за теб. Интересува ли те?
 

Горе