Продавай сайт: i-tourist.info

bogomil

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
За съжаление се налага да се разделя с един от сайтовете си, когото пускам като чудесна оферта, ако искате да изкарате някой лев от Интернет или да помогнете на бизнеса си, ако ви върши работа:


1 Интегриран Adsence
– показвания за месец Февруари: 8 181
- кликове за месец февруари : 299
- CTR : 3,65% (В рамките на 3.65% до 5.19% в различните месеци) – което си е един чудесен резултат.
Годишно изкарва около 400$ от там


2. Посещения на сайта:
Около 700 показвания на страници на ден и около 250 уникални посетители.
3. Излиза на първите места на доста от дестинациите в Европа – Например (Прага – 4 резултат). Подходящ е ако искате да развиете туристически бизнес или да продавате реклама на такива компании или всичко друго което се сетите свързано с пътуване в Европа.


4. Има подписано споразумение с фирма за коли под наем – което годишно изкарва около 350 Евро (а може и повече)



5. Преди да фалират SkyEurope чрез Tradedoubler изкара близо 600 лири за 2 месеца, чрез продажба на билети за тази авиокомпания, което може да ви послужи като ориентир, какво може да се направи с един такъв сайт.


6. Разбира се и има и домейн и хостинг план от Суперхостинг.БГ


7. Ако искате да го развивате в сегашната му форма, предлагам обучение на това как се работи със системата, която в момента движи сайта. - Wordpress 2.9


8. От към SEO куца, според мен, но може и да бъркам, излиза добре в Google на доста думи.


9. Има наръчник как се работи с нискотарифни компании, както и 15 мин. видео с показване на резервация, което и гледано над 6000 пъти.


10. Има много ценни съвети и информация.


Начална цена: 1800 лева
 
Последно редактирано:
От: Продавай сайт: i-tourist.info

как бре човече ? защо ? обясни ми
не искам да звуча язвително, грубо и нелюбезно
ама моля ти се кажи ми как ги сметна 1800 лева
кажби за да знам и аз как да си обценявам сайтовете ?
 
От: Продавай сайт: i-tourist.info

прочетох даже няколко пъти и всеки следващ път ми увисваше чиниету още повече :)
и съм готов да се обзаложа с теб че няма и да се доближиш до тази сума
не знам болярите парите от янтра ли ги вадите .. ама аз по-нереална цена за сайт не съм виждал :)

от адсенс 400$ годишно са по 1$ на ден ...
това за колите .... бошлав работа имало го е няколко месеца после нема да го има
това с билетите минало и заминало... я ги е направило я не, а дали и колко си взел от парите които уж са изкарани ...
но дори и да си ги спечелил всички тези пари - пак е нерално да
ИСКАШ ЗА САЙТ С 200 УНИКАЛНИ НА ДЕН 1800 ЛЕВА И ТО ПЪРВОНАЧАЛНО
В СМИСЪЛ ТИ ТОЛКОВА СИ СИ ПОВЯРВАЛ ЧЕ СИ МИСЛИШ ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ ТИ ДАДЕ ПОВЕЧЕ И ЩЕ СЕ БИЯТ ДОРИ ЗА ТОЗИ САЙТ?
току що гледах по битивиту както му викати по вашия край
един дето рисувал вечерни тоалети и денси нещо по сцената и най-лошото не беше че е грозен кичозен и бездарен .. НАЙ-ЛОШОТО БЕШЕ ЧЕ ТОЙ СИ ВЯРВАШЕ ЧЕ Е ТАЛАНТЛИВ :) ...
РАЗБИРАШ ЛИ КОЕ Е ЛОШОТО ?
БИ ЛИ МИ КАЗАЛ КОЛКО ПАРИ ИЗКАРА ДОСЕГА ТОЗИ МЕСЕЦ ОТ ТОЗИ САЙТ ?
КОЛКО ИЗКАРА МИНАЛИЯ МЕСЕЦ ?
Изобщо ти мислиш ли реално ?
как изобщо я предложи тази оферта тук ?
и ти трябва да се явиш на кастинга за таланти разбери
ти ако намериш кой да ти купи сайта и за 500 лева бих гласувал за теб ако се кандидатираш за финансов министър ...
твоя сайт за няколко часа... айде да кажем за два дни като в тези два дни включвам спане до 13:00 и вечерно напиване + кръчма телевизия филми и лафене в тоя форум. ще го дублирам ще го имам
с подобрени версии на всичките ти ДЕСЕТКИ ... статии и уордпрес темичка ?
в смисъл виж нямам нищо против теб разбираш ли не че се заяждам въпшреки че така излиза
просто ме е яд като си измисляте разни глупости И СИ ВЯРВАТЕ ТОВА МЕ ДРАЗНИ НАЙ-МНОГО ЧЕ СИ ВЯРВАТЕ!
НЯКАКВО СИ УОРДПРЕСЧЕ И 50 СТАТИЙКИ ТАМ И ВЕЧЕ 2 000 ЛЕВА ?
АБСУРДНО Е БРЕ ЧОВЕК - ДЕВА ВСЕ ЕДНО СИ ОТ ЯМБОЛ ДЕВА ... ПОСРАМИ НИ КОЛИБАРСКАТА ЖИЛКА ДЕВА... И СИНЯТА КРЪВ НИ ПОСРАМ ИС ТАЯ ОФЕРТА..
ВЯРВАМ ЧЕ МОЖЕШ ДА ВЗЕМЕШ 300 ЛЕВА ЗА ТОЗИ САЙТ АКО СИ НАМЕРИШ НЯКОЙ БАЛАМА ТУРОПЕРАТОР ИЛИ ПОДОБЕН ИДИОТ КОЙТО СЕГА ПРОХОЖДА В БИЗНЕСА И СИ МИСЛИ НЯКАКВИ ГЛУПОСТИ :) АМА ТУК ДА ДОЙДЕШ ВЪВ ФЕРМАТА ЗА КРАСТАВИЦИ И ДА СЕ ОПИТВАШ ДА НИ ПРОДАВАШ АНАЛНИ КУРНИШОНЧЕТА Е ТЪПО РАЗБИРАШ ЛИ ...
 
Последно редактирано:
От: Продавай сайт: i-tourist.info

прочетох даже няколко пъти и всеки следващ път ми увисваше чиниету още повече :)
и съм готов да се обзаложа с теб че няма и да се доближиш до тази сума
не знам болярите парите от янтра ли ги вадите .. ама аз по-нереална цена за сайт не съм виждал :)

от адсенс 400$ годишно са по 1$ на ден ...
това за колите .... бошлав работа имало го е няколко месеца после нема да го има
това с билетите минало и заминало... я ги е направило я не, а дали и колко си взел от парите които уж са изкарани ...
но дори и да си ги спечелил всички тези пари - пак е нерално да
ИСКАШ ЗА САЙТ С 200 УНИКАЛНИ НА ДЕН 1800 ЛЕВА И ТО ПЪРВОНАЧАЛНО
В СМИСЪЛ ТИ ТОЛКОВА СИ СИ ПОВЯРВАЛ ЧЕ СИ МИСЛИШ ЧЕ НЯКОЙ ЩЕ ТИ ДАДЕ ПОВЕЧЕ И ЩЕ СЕ БИЯТ ДОРИ ЗА ТОЗИ САЙТ?
току що гледах по битивиту както му викати по вашия край
един дето рисувал вечерни тоалети и денси нещо по сцената и най-лошото не беше че е грозен кичозен и бездарен .. НАЙ-ЛОШОТО БЕШЕ ЧЕ ТОЙ СИ ВЯРВАШЕ ЧЕ Е ТАЛАНТЛИВ :) ...
РАЗБИРАШ ЛИ КОЕ Е ЛОШОТО ?
БИ ЛИ МИ КАЗАЛ КОЛКО ПАРИ ИЗКАРА ДОСЕГА ТОЗИ МЕСЕЦ ОТ ТОЗИ САЙТ ?
КОЛКО ИЗКАРА МИНАЛИЯ МЕСЕЦ ?
Изобщо ти мислиш ли реално ?
как изобщо я предложи тази оферта тук ?
и ти трябва да се явиш на кастинга за таланти разбери
ти ако намериш кой да ти купи сайта и за 500 лева бих гласувал за теб ако се кандидатираш за финансов министър ...
твоя сайт за няколко часа... айде да кажем за два дни като в тези два дни включвам спане до 13:00 и вечерно напиване + кръчма телевизия филми и лафене в тоя форум. ще го дублирам ще го имам
с подобрени версии на всичките ти ДЕСЕТКИ ... статии и уордпрес темичка ?
в смисъл виж нямам нищо против теб разбираш ли не че се заяждам въпшреки че така излиза
просто ме е яд като си измисляте разни глупости И СИ ВЯРВАТЕ ТОВА МЕ ДРАЗНИ НАЙ-МНОГО ЧЕ СИ ВЯРВАТЕ!
НЯКАКВО СИ УОРДПРЕСЧЕ И 50 СТАТИЙКИ ТАМ И ВЕЧЕ 2 000 ЛЕВА ?
АБСУРДНО Е БРЕ ЧОВЕК - ДЕВА ВСЕ ЕДНО СИ ОТ ЯМБОЛ ДЕВА ... ПОСРАМИ НИ КОЛИБАРСКАТА ЖИЛКА ДЕВА... И СИНЯТА КРЪВ НИ ПОСРАМ ИС ТАЯ ОФЕРТА..
ВЯРВАМ ЧЕ МОЖЕШ ДА ВЗЕМЕШ 300 ЛЕВА ЗА ТОЗИ САЙТ АКО СИ НАМЕРИШ НЯКОЙ БАЛАМА ТУРОПЕРАТОР ИЛИ ПОДОБЕН ИДИОТ КОЙТО СЕГА ПРОХОЖДА В БИЗНЕСА И СИ МИСЛИ НЯКАКВИ ГЛУПОСТИ :) АМА ТУК ДА ДОЙДЕШ ВЪВ ФЕРМАТА ЗА КРАСТАВИЦИ И ДА СЕ ОПИТВАШ ДА НИ ПРОДАВАШ АНАЛНИ КУРНИШОНЧЕТА Е ТЪПО РАЗБИРАШ ЛИ ...

Можеше да го кажеш много по-кратко и много по-етично.
 
От: Продавай сайт: i-tourist.info

Можеше да го кажеш много по-кратко и много по-етично.

Класик е АМОУН, недей така. Вярно, че е малко емоционален, ама повечето пъти е прав, както и да го гледаш :).
 
От: Продавай сайт: i-tourist.info

аз пък изобщо не ги разбирам тия дето си продават сайтовете - или са мошеници всичките и хранят маймуни с трици или са балъци дето преди тва някой им е пробутал тия сайтове за по 500-600 лева и те сега гледат да избият разходи
 
От: Продавай сайт: i-tourist.info

Можеше да го кажеш много по-кратко и много по-етично.

МДА .. ИМАМА ДАРБАТА ДА СЕ ОЛИВАМ ПО НЯКОГА...
ХУБАВОТО Е ЧЕ В 90% ОТ СЛУЧАИТЕ МЕ МЪРЗИ ДА ПИША :) ИНАЧЕ...НЕМАШЕ ДА ИМА НЕОСРАН ФОРУМ ИЗ НЕТА :)
все пак това е авторска статия безплатна при това гугле ша и са израдва :)

п.п. а за блога ти колко мога да говоряяяяя ама е за друг раздел това... http://www.bogomil.info/whoami/
 
Последно редактирано:
От: Продавай сайт: i-tourist.info

ЕТО КРАТКО И ЯСНО ТОГАВА:

Резултати 1 - 10 от около 159 от i-tourist.info. (0.15 секунди)

това не са резултати за сайт с четирицифрена стойност нали ?
 
От: От: Продавай сайт: i-tourist.info

Ех, че зор :) Един сайт струва толкова, колкото се даде за него.
Сайтът като продукт изкарва 1800 лева на година, затова го продавам за толкова. Вече имам и 2 предложения от туристически агенции, на близки цени , но ще чакам някой да ми даде като минимум това.

Ако не можете да продавате - това си е ваш проблем - не мой :)
 
От: От: Продавай сайт: i-tourist.info

Един сайт струва толкова, колкото се даде за него.

Едно е да продаваш сайт на туроператор, съвсем друго е да го продаваш на уебмастър ;)
Туроператора може и да го омаяш, ама повечето тукашни за тия пари ще си вдигнат няколко такива.
 
От: Продавай сайт: i-tourist.info

Прав си, може би съм сбъркал аудиторията :)
 

Горе