"Продавай успешно в Румъния и Гърция 3"

TheEntrepreneur

Active Member
Здравейте,

Колеги, тези от вас, които проявяват интерес да посетят събитието, мой познат е партньор на организатора и може да вземе билети на цена от 100 лв ако сме група от 4.

Нужни са още двама души.
 
Последно редактирано:
Здравей, аз вече имам билет и ще бъда там, надявам се тази година да е супер, прочем знам че Никола е добър организатор. Бях на Продавай Румъния 1/2... и след това Гърция 1 и беше леща но там той не беше организатор, а някаква женица. Убеден съм че ще си заслужава всяка стотинка.

Поздрави,
Станиммир
 
Здравей, аз вече имам билет и ще бъда там, надявам се тази година да е супер, прочем знам че Никола е добър организатор. Бях на Продавай Румъния 1/2... и след това Гърция 1 и беше леща но там той не беше организатор, а някаква женица. Убеден съм че ще си заслужава всяка стотинка.

Поздрави,
Станиммир

Предишните евенти са били гола вода, но са били други организаторите. Чувам, че ще бъде доста добър този от Никола, тъй като гостуващите лектори са най-добрите в бранша. Но ако не отидем, няма как да разберем :D
 
Давайте си парите за глупости.

Защо да са глупости? На такива събития, лекциите са само една част от това което получаваш. Успяваш да създадеш контакти с хора, които се движат в същата посока като теб и биха могли да ти помогнат, да ти предадат ценни съвети в развитието.
 
Привет, аз принципно ходя на всяко едно събитие за онлайн търговия, само заради дискусиите и контактите, супер хора има.

Поздрави,
Станимир
 
Защо да са глупости? На такива събития, лекциите са само една част от това което получаваш. Успяваш да създадеш контакти с хора, които се движат в същата посока като теб и биха могли да ти помогнат, да ти предадат ценни съвети в развитието.
За това да, но не и за това с което започнахте темата (лекцийки от всезнайковци).
 
Винаги съм се чудел на хора, които ходят на такива събития, по-рано имаше едни SEO конференции ама нещо не се говори в последно време за това. Какво стана с тия хора, форума дори им замря, а на боговете си вече не пишат.
 
Винаги съм се чудел на хора, които ходят на такива събития, по-рано имаше едни SEO конференции ама нещо не се говори в последно време за това. Какво стана с тия хора, форума дори им замря, а на боговете си вече не пишат.

Има разлика от конференция до конференция. Факт е че има лошо организирани, както и добре направени. Не може да слагаш всички под общ знаменател.
 
Ако наистина искате да разширите бизнеса си и в съседките ни, което не е пречка през 2019, само за 100 лв може да си спестите цял месец четене. Ще се запознаете с хора, които вече продават там и може да завържите контакти и партньорства. Това е първото събитие, което посещавам в живота си и съм уверен, че ще си заслужава за да избегна всичките пречки при стартирането в чужбина.

Има още едно място в пакета от 50% отстъпка.
 
Последно редактирано:
Колеги, да се видим там? Нещо кофенце, коментари и т.н. Аз също ще съм там и не познавам никой от присъстващите
 

Горе