Продаваме супер домейн за новини

boy

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Темата е вече неактуална
 
Последно редактирано:
От: Продаваме супер домейн за новини

Цената е в обхвата XXXXX лв. - това само за домейна ли е?
 
От: Продаваме супер домейн за новини

Темата е вече неактуална
 
Последно редактирано:
От: Продаваме супер домейн за новини

ох немога.... понякога немога просто...
 
От: Продаваме супер домейн за новини

на какъв език е "Думата"
 
Последно редактирано:
От: Продаваме супер домейн за новини

XXXXX ако са римски цифри е около 50. В каквато и валута да е - е ОК :). Прати ми го все пак на ЛС, защото имам сайт за новини и въпреки сумата съм заинтригуван
 
От: Продаваме супер домейн за новини

сподели домейна да си съберем стотинките и да го откупим или да се посмеем
 
От: Продаваме супер домейн за новини

По коя формула да изчислим сумата?
 
От: Продаваме супер домейн за новини

Тук рядко се купува домейн за повече от ХХ лв.
Смисъл да дадеш повече - нулев......
Да, vodka.com се продаде за над 3 милиона зелени... за това питам - българска дума ли е името?
Ако ДА - синоптик.бг - стоя над 15 години свободен, преди да се закупи за XXX лв и да се напълни със стойността, която в момента представлява...
Ако НЕ - успех с продажбата :wink:
 
От: Продаваме супер домейн за новини

гледайки заглавието и ми хрумна един дето беше пуснал супер домейна auc7ion.com за продан. Та мисълта ми е че този може нещо като n3ws.com или n0v1n1.com и т.н. :D Така че по добре сподели домейна :)
 
От: Продаваме супер домейн за новини

не виждам причина да се крие.
нали е собственост на човека. ако си е негов, регистриран си е. ако го сподели няма как да му го вземе някой. Така че тая потайнственост специално за домейн е странна.

друго: ако беше толкова гъзарски досега отдавна щеше да е продаден в някой домейн селинг сайт като Седо, На ГоДеди пазара и т.н.

пак странно
 
От: Продаваме супер домейн за новини

Между другото.. наистина няма смисъл да се крие името на домейн. Айде цената може и на лично, ама и името да се скрие. Дори и news.com да се продава, как някой с много пари ще разбере, че точно този домейн се продава. Трябва да е много запален по форумите и да пише лично на всеки, който пуска тайна оферта..
 

Горе