Продава се: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Статус
Not open for further replies.

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране - 350 лева!

Продавам български сайт със страхотно име, даващо много възможности за генериране на трафик ако се подходи правилно - skuka.bg

Малко суха статистика:

Домейн Име | URL : skuka.bg
Дата на Регистрация / Дата на изтичане : 31-08-2013 / 31-08-2016
Уникални Посетители за Месец : от 60 до 200 средно. Като : 70% Search Engine, 23% Direct Traffic, 4% Social Networks, 3% Referring Websites. Резултат от малък експеримент: 1400 уникални за ден и 4500 импресии. Това е трафик само от фейсбук страницата към сайта. Снимка на рийча : http://prikachi.com/images/481/8438481h.png
Импресии на Месец: 3,119

Уникално Съдържание : Да, като има и няколко непубликувани статии които ще предоставя бонус на бъдещия собственик.
Система : Wordpress
Дизайн : http://demo.mythemeshop.com/s/?theme=Best

Начини на Плащане : PayPal, Eконт, банков превод, кеш...


Както е видно от името на сайта - той е магнит за Фейсбук трафик и не само - сайта има 13 словосъчетания (от 2 думи) в топ 10 на Гугъл Бг и много други на втора и трета страница. Не съм работил усилено по него предвид другите ми проекти и нямам достатъчно време да го развивам, което и основната причина за продажба.
Към сайта съм добавил и Хороскоп - http://skuka.bg/oven-dneven-horoskop/ който се извлича автоматично от: zodia.bg
Макар да е 100% копирано съдържание (хороскопа) има доста посещения от Гугъл по търсене за zaodia ribi za 30 10 2015, хороскоп за риби за 1.10.2015 г, водолей 27 10 2015, хороскоп, dneven horoskop kozirog и тн.

Към сайта върви и 7000 фена фен страница - https://www.facebook.com/bgskuka/
За нея имам поръчани и платени 20 000 фена които ще бъдат добавени до 100 дни.
Гарантирани са, сериозен колега от форума се е заел. Сегашните фенове да ви кажа честно не знак как и дали са добавяни или са натурални.

Цена: 350 лева.
 
Последно редактирано:
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Отговорих на всички запитвания, ако съм пропуснал някого да пише.
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Колко са статиите?

955 Публикации, като обаче повечето са от Хороскопа, някъде към 300 са останалите статии.
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Приемам и бартери - двустаен в Несебър примерно.
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Леееко да вдигна темата.
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Като е отличен за популяризиране защо не си го направил ? Доколкото знам този сайт беше пуснат за около 450 лв. и накрая се продаде много трудно за 100
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Като е отличен за популяризиране защо не си го направил ? Доколкото знам този сайт беше пуснат за около 450 лв. и накрая се продаде много трудно за 100
Няма време и затривам всички сайтове за БГ.
Пък и аз не бързам, ако се продаде продаде. Ако не здраве да е.
А ти първия пост погледа ли го или?
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Погледнах го. Успех с продажбата :)
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Не знам, защо ми изтрихте коментара, но е хубаво да се знае, че сайта е купен преди 3 месеца за 50 лв.
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Не знам, защо ми изтрихте коментара, но е хубаво да се знае, че сайта е купен преди 3 месеца за 50 лв.
И какво от това, какво общо има това с темата, човека може да го развил, да е добавил страница и да изкара печалба от него...
Не виждам смисъл от подобен род коментари.
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

И какво от това, какво общо има това с темата, човека може да го развил, да е добавил страница и да изкара печалба от него...
Не виждам смисъл от подобен род коментари.

Толкоз му акъла затова.
Чуждата сметка лесно се прави.
Подновяване, хост ....
Айде по-сериозно.
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Все още се продава сайта.
 
От: Продавам БГ сайт с отличен домейн за популяризиране!

Да му закачим и цена: 350 лева.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе