Продавам БЛОГ с интересно съдържание

iasen_h

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам сайт (блог) на близо 2 месеца. Системата е WP, темата е обикновената TwentyTen (мисля че беше), НО на външен вид нямаше да я познаете, ако не Ви бях казал (ЛИЧНО съм я променял). Сайтът има 160 статии, голяма част от които са преведени от английски. Нито една от статиите не е копирана от друг сайт. Сайтът прави по средно 150 посещения на ден. По-голямата част от трафика идва от Google. Домейнът е със PageRank 4. Приходи няма, тъй като наскоро му сложих реклами. Цена: 200 лв.
За повече информация на ЛС.<br /><br /> Домейн Име | URL: www.desqtka.com<br /><br />Приблизителна Цена: 200лв.<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 22 Март 2012 - 22 Март 2013г.<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 2500<br /><br />Импресии на Месец:: 10000<br /><br />Page Rank: 4<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Банков превод, PayPal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br /><br /><br /> Домейн Име | URL: www.desqtka.com<br /><br />Приблизителна Цена: 200лв.<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 22 Март 2012 - 22 Март 2013г.<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 2500<br /><br />Импресии на Месец:: 10000<br /><br />Page Rank: 4<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Банков превод, PayPal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Продавам БЛОГ с интересно съдържание

Идеята е готина, контента също, ама темата и въобще WP като платформа ме отказват тотално ...
 
От: Продавам БЛОГ с интересно съдържание

Просто е отвратителен дизайна. Иначе идеята е готина. Засилих се, ама тия пари за това... Дори снимките си ги дърпаш от дата.бг и са те отрязали май - не се зареждат при мен. Както гледам реклами за по 1-2 цента. Ако смъкнеш цената сериозно, драсни едно ЛС
 
От: Продавам БЛОГ с интересно съдържание

Цената по-скоро се дължи на съдържанието отколкото на дизайна. Картинките си работят и не са спирали да работят, явно проблема е при теб.
 

Горе