Продавам Блог

От: Продавам Блог

ВИРТУАЛНА ЕНЦИКЛОПЕДИЯ ЗА ЗДРАВЕТО
Поради неуспешната ми продажба на този блог тъй като купувача излезе не коректен, отново го обявявам за продажба :( на ден прави около 100 унакални посетители предимно от търсачките, брояча е отключен, продавам не само блог а качествено уникалено съдържание, темите са общо 31 раделени на категории.
Ще бъде нещо като търг който даде повече той взема.
Търга приключва утре във 20:00 часа

Аз видях само веднъж 213 уникални после 52 вчера 45. Ти къде ги видя тези на ден около 100 уникални не знам.

Едит: Отделно, че не са ти предимно посещенията от търсачки, а от свежото.
 
От: Продавам Блог

of pisna mi ot poma6ki izpalneniq , az moje bi sam iskal da naddavam kvo e tva da go prodava6 na 10000 mesta ... kurvenski nomera
 
Последно редактирано:
От: Продавам Блог

of pisna mi ot poma6ki izpalneniq , az moje bi sam iskal da naddavam kvo e tva da go prodava6 na 10000 mesta ... Kurvenski nomera

Не това си е чиста подигравка
По добре да не се занимавам

И пиши малко на кирилица
 
От: Продавам Блог

В момента си ни длъжник морално, защото прекрати търга супер много време преди крайния му срок... ти недей гледай, че почваме от малки суми, можеше да стигнем и до по - големи! Смисъл, нали за това е търг... единствено трябваше да определим стъпката да не е в стотинки ама другия път... Аз бях наистина сериозен да наддавам...
 
От: Продавам Блог

То това показва, че в нашата държава хората са измекяри и пълни пут.овци.
Като кажеш нещо дръж си на думата, а не като пу.ка. Ама то май май си си точно
това
 
От: Продавам Блог

що му се сърдите на пича, ми вие почнахте от 5 кинта и бързо го отказахте :p
 
От: Продавам Блог

Ето какво получих на лично
Мерси за отрицателния вот, нямаше да се получи така ако и участниците във наддаването бяха коректни блога ми беше откраднат и копирана цялата информация на същия адрес така че все едно без пари съм го дал човек да го е страх да обяви нещо за продажба вече. Много съм разочарован
явно той е "най-коректния"
 
Последно редактирано:
От: Продавам Блог

начи заради това аз получих следното :

Обаче ти си бил много надъхан суполивко че да ми крадеш и публикациите
Такива като теб цял живот няма да прогресират
Бахти тъпака не е истина просто:lol:

хаха аз съм да знаете пффффф
 
От: Продавам Блог

Сополивко е този, който е пратил това съобщение на Vetzkov, защото някъде прочетох че той (Vetzkov) работи с 12-13 афилиейт програми и според мен му пука за това блогче и статиите в него колкото на Барак Обама му пука коя е Сашка Васева :D
 

Горе