Продавам Блог

stancho1234

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Искам да продам 1 блог, само че не знам точно как става, добри сайтове посредници и изобщо дали е възможно като е на блогспот. Ако знаете отговора на някой от въпросите ще съм благодарен :)
 
От: Продавам Блог

Другите въпроси не ги разбрах, ама за блогспот е възможно - мести се блога на друг акаунт. Потърси в гугъл. И заглавието на темата е малко подвеждащо :)
 
От: Продавам Блог

Мерси, вярно не съм задал особено разбираемо въпросите си :)
Имам предвид какви са процедурите и под сайтове посредници имам предвид такива сайтове в които мога да го пусна за продан. Също ако знаете някоя формула за изчисляване на цената ще е добре. Аз я изчислявам по тази

2xEstimated yearly revenue + Blog Premium - Running costs
 
От: От: Продавам Блог

Трудно е да се определи цена на сайт,най-вече защото няма база за сравнение.Цената е тази,която някой е склонен да плати.
Сайт на безплатен хост можеш да продадеш само по форумите

Мерси, вярно не съм задал особено разбираемо въпросите си :)
Имам предвид какви са процедурите и под сайтове посредници имам предвид такива сайтове в които мога да го пусна за продан. Също ако знаете някоя формула за изчисляване на цената ще е добре. Аз я изчислявам по тази

2xestimated yearly revenue + blog premium - running costs
 
От: От: Продавам Блог

Мерси, вярно не съм задал особено разбираемо въпросите си :)
Имам предвид какви са процедурите и под сайтове посредници имам предвид такива сайтове в които мога да го пусна за продан. Също ако знаете някоя формула за изчисляване на цената ще е добре. Аз я изчислявам по тази

2xEstimated yearly revenue + Blog Premium - Running costs
е чак пък 2 годишната печалба :shock:
 

Горе