Продавам Грозде

Статус
Not open for further replies.

redpicasso

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
grozde.com

Продавам кода на сайта и базата данни. 2 скрипта за събиране на песни и триене на неработещи линкове.
 
От: Продавам Грозде

Домейна попринцип не се включва, но мога да го пренасоча към домейн на купувача на кода за оговорен период от време. Все пак всичко зависи от цената която предложите.
Кодът ще се продаде само на 1 човек, след продажбата сайта спира да съществува в сегашната си форма.
 
От: Продавам Грозде

Готово.
Ако ви интересува нещо друго свързано със сайта, питайте.

Поздрави.
 
От: Продавам Грозде

Hotfile - без да се качват mp3ки - 10$
Google Adsense - средно по 40$
Mp3 в базата данни - 2 600 000
 
От: Продавам Грозде

И аз се интересувам, прати ми цена и на мене. Ако има опция и за домайна също искам отделна цена.
 
От: Продавам Грозде

Всъщност за да не изпращам по отделно на всички ЛС.

Кода на работещия сайт + базата му данни от музика.
2 скрипта които добавят нови песни и махат неработещи линкове.
акаунта на сайта в hotfile, всички потребители качващи музика в сайта са му реферали
период на редирект от домейна grozde.com към твой домейн, тъй като самия домейн не е включен за продажба.

500лв

Поздрави.
 
От: Продавам Грозде

Сайтът не съдържа нелегално съдържание и не нарушава правилата на adsense, има линкове, нищо повече. Вече 5-6 месеца държа адсенс.
Resolver, ти държиш dirimp3, нали?
 
От: Продавам Грозде

Да и ме банаха :)

Докато преглеждахме Вашия профил, забелязахме че в момента показвате Google реклами по начин, който не съответства на нашата програмна политика. Пример за нарушение на правилата на AdSense може да бъде намерен на http://dirimp3.com/music/browse/fg/Dance[url]http://dirimp3.com/music/browse/fg/Dance[/URL].

Както е посочено в нашата програмна политика, на AdSense издателите не се разрешава да поставят Google реклами в сайтове замесени с дистрибуция на материали защитени с авторски права.

В резултат на това, прекратихме подаването на реклами към сайта.
 
От: Продавам Грозде

Неприятно,
easytrader е алтернатива. Ползвал съм ги, като дохода е почти същия, ако от адсенс е 45 долара, от easytrader е 45 лв.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе