Продавам Евтино място за банерна реклама в Футболен сайт с над 1 000 посещения

nikych

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Сайта е manunited.tk
Продават се:
1. Едно място в Headera на всяка страница на сайта
2. Две места в Sidebara
3. Едно място в края на Sidebara

Моля заинтересованите да ми пишат на лично или на скайп: niky_gat

Цените са по договаряне, но са ниски :)

Трябва да отбележа, че сайта е от няколко дена и от сега ще почнат да се увеличават потребителите.
EDIT: Днес до 16:15 има 1000 уникални посещения. :) Тоест на ден уникалните ще са доста над 1000....
 
Последно редактирано:
От: Продавам Евтино място за банерна реклама в Футболен сайт с над 1 000 посещения

от къде са тия 1000 посещения? и то за сайт от няколко дена? аз имам сайт от 3 години не съм достигнал и половината от тези посещения? я кажи тайната от къде идват
 
От: Продавам Евтино място за банерна реклама в Футболен сайт с над 1 000 посещения

Казвай си цените в темата, няма смисъл да ни губиш времето да се договаряме. Чудно ми е сайт от няколко дена с толкова посещения как става?
 
От: Продавам Евтино място за банерна реклама в Футболен сайт с над 1 000 посещения

Чудно ми е сайт от няколко дена с толкова посещения как става?

Предполагам, че е с някакъв трафик ексчейндж, или спам.
 
От: Продавам Евтино място за банерна реклама в Футболен сайт с над 1 000 посещения

Не е никакъв спам! Имаме връзки в много сайтове и социални мрежи - не сме вчерашни. Трафика е напълно реален, вече посещенията стигат 2 000 уникални на ден!
Цената е в зависимост от мястото, което искате да заема Вашата реклама... Пишете ми и Ви казвам цените - иначе варират от 20 до 80 лева на месец
 
От: Продавам Евтино място за банерна реклама в Футболен сайт с над 1 000 посещения

И имате голяма фб страница :)
 

Горе