Продавам/Заменям от 2 до 5 фб страници за една по-голяма + доплащане!

caikox

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

имам известен проблем с броя страници които имам, стана ми доста трудно да ги поддържам качествено!
Офертата ми е следната мога да предложа замяна за 2,3,4 мои странички почващи от 23,000 фена и нагоре за някоя по-голяма, като предлагам и не лошо доплащане!
Това е една добра опция за хора които имат само една или две странички, и имат нужда от финансиране!

Отворен съм за всякакви дискусии и сделки, стига и двете страни да са доволни!

Сериозно заинтересованите моля да ме добавят в скайп : caiko85<br /><br /> Домейн Име | URL: facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 100 до 500<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100 000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: paypal, cash<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br /><br /><br /> Домейн Име | URL: facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 100 до 500<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100 000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: paypal, cash<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 

Горе