Продава се: Продавам Онлайн списание (Домейн + сайт + бонуси)

vankaraivanov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте Колеги.

Продавам домейна, както и сайта на www.spisanievip.com
Сайта е изграден на WordPress. Всички статии в списанието са уникални. Статиите са над 2000. Домейна е на около 7 години.
Сайта е бил медиен партньор на Събития като StartUp Weekend Варна, InnoWave Варна (2016, 2017, 2018) и има доста силни линкове от партньорски сайтове в бранша.

Сайта има доста статии, които са класирани на първа страница в Google и около 300-450 посещения на ден. Ако се поддържа редовно и се споделят статии, посещенията скачат над 700 на ден.

Сайта е изключително подходящ за линк билдинг с цел печалба.

Като бонус към продажбата ще включа и Фейсбук страницата на Списанието, която е с около 8к лайка. Също така ще подаря и домейна campus.bg

Цената, която търся е около 2000 лв, но оставам отворен и за оферти от Ваша страна.

Лек ден
 
Последно редактирано:
Колега ...
Искам да знаеш, че след като прочетох поста ти, от 1 час се ровя и чета статии в тоя сайт ... и все изкача още някоя и още някоя, която да ми грабне вниманието и да ме накара да я прочета и нея ... :) :) :)
Добро представяне, Яко съдържание /много добре подбрани теми/ и увлекателно написани текстове ... абе фен съм му вече ;)
Лошо, че сте го изоставили тоя проект. Ако имах възможността да поема още един сайт ... искам да знаеш, че щях да съм го купил на секундата, но за жалост ресурса ми от време на този етап е напълно изчерпан.
И все пак ще помисля още малко по въпроса ;)

Просто исках и реших да те поздравя за добрия проект!

Пожелавам успех в продажбата и дано да го вземе някой, който да го "вдигне" и доразвие.

С уважение,
Н.Станев
 
Г-н Станев, благодаря за хубавите думи! Започнах този проект, когато бяхме студенти. Имахме време и правихме всичко от сърце. За жалост в момента единствения проблем е времето. Така, като ти чета поста ме надъхва да се хвана и да го оправя сам. Наистина много надъхващо го! Благодаря ти още веднъж за хубавите думи!
 
Честно казано, според мен ако намериш начин си го действай.
Чакате доста работа, няма какво да се лъжем, а и конкуренцията в тази област е голяма.
Личи си, че сайта е поддържан с кеф и желание.
Жалко ще е да се изгуби.
Дано поне да го продадеш на някой, който да си го гледа и развива в същия аспект.
Ако случайно до месец-два неосъществиш сделка, може да ми драснеш на лично,
да видим все пак дали ще можем да измислим нещо.

Оставам на разположение.

Поздрави,
Н.Станев
 
Благодаря колеги. Наистина много мили думи, което ми показва, че безсънните нещо не са били напразно! Определено ме мотивирате да не се отказвам!
 
Когато решиш да се разделиш с такова бижу винаги си спомни историята на Рой Реймънд
и как продаде VS за жълти стотинки и после се самоуби.
 
Щом сте вложили толкова труд и енергия, в едно с безсънни нощи по този проект, то това е като ваша рожба.

Не го продавайте. Ако времето е проблема, намерете си копирайтъри, за да пишат по 20 статии на месец и ще си го имате, а и един ден с постоянство не се знае какво ще стане.. Успех! Наистина качествен сайт. :)
 
Щом сте вложили толкова труд и енергия, в едно с безсънни нощи по този проект, то това е като ваша рожба.

Не го продавайте. Ако времето е проблема, намерете си копирайтъри, за да пишат по 20 статии на месец и ще си го имате, а и един ден с постоянство не се знае какво ще стане.. Успех! Наистина качествен сайт. :)

Благодаря за хубавите думи!
 

Горе