Продавам Правата Върху E-book

MsGeR

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам Правата върху Онлайн книга с Първите Стъпки за успеха в Афилейт маркетинга. Книгата би била много полезна за начинаещите. Продавам я за 60 лева с пълни Resselar права т.е може да продавате или да правите каквото си искате с книгата! Ако искате мога да ви дам и части от книгата като снимки само ми пишете едно ЛС !
Благодаря на O-Translate За Съдействието.
Книгата е в .doc формат, но можем да Ви направим и .pdf .
КНИГАТА Е НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК
 
Щом си написал книга за успеха значи си доста навътре в нещата и сигурно си доста преуспял. Защо тогава опираш до 60 лв ? Пусни я безплатно тук във форума :wink:
 
Не я е писал. Превеждал я е. Такива книжки ги има в пакове по 2000 и ги продават в DigitalPoint по за 2 до 5 долара. Има ги и в торент тракерите и всички са с resell rights :D
 
Светослав Гърков каза:
Не я е писал. Превеждал я е. Такива книжки ги има в пакове по 2000 и ги продават в DigitalPoint по за 2 до 5 долара. Има ги и в торент тракерите и всички са с resell rights :D
Не е но :) Всичко е писано
 
MsGeR каза:
Продавам Правата върху Онлайн книга с Първите Стъпки за успеха в Афилейт маркетинга. Книгата би била много полезна за начинаещите. Продавам я за 60 лева с пълни Resselar права т.е може да продавате или да правите каквото си искате с книгата! Ако искате мога да ви дам и части от книгата като снимки само ми пишете едно ЛС !
Благодаря на O-Translate За Съдействието.
Книгата е в .doc формат, но можем да Ви направим и .pdf .
КНИГАТА Е НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК

За 60 лв бих си я купил и без да искам пълни Resselar права. Просто да си я имам.
 
MsGeR каза:
Ся се чудя дали да го пусна като .pdf в internetpari.info Или пък

Покажи ми няколко страници и съдържанието, кажи ми една цена и да ти плащам с PayPal-а и пращай книжлето. Колко страници е?
 

Горе