Продавам Сайт - Търся.ком

dudi

Member
Рейтинг - 95%
19   1   0
Продавам сайта Търся.ком (www.tursq.com) - Търсачка на Видео клипове едновременно в youtube, metacafe, dailymotion и google videos.

Причината за продажбата е, че сайта увеличава драстични посещенията си като през последната седмица надвишават 5000 и хостинга, който използвам( Икономиче план в ICN) не издържа в следствие, на което днес преминах на VPS1( Отново в ICN), това обаче не ме устройва и затова продавам сайта.

Система: Системата, която използва сайта е готова с лиценз закупена от чужбина за домейна www.tursq.com. Цената за която е закупена системата е 50$ доживот.
Домейн: Домейна на сайта изтича на 29.01.2010 г. като към него вървят бонус 2 домейна: www.tursq.net. и www.tursq.info.
Хостинг: Хостинга на сайта както вече казах е VPS1( от ICN), който бе пуснат днес и изтича след 1 месец.
ПР: Сайта е с PR2, като са разменени линкове с няколко сайта с близка тематика!
Линкове: В сайта няма продадени линкове, а всички са на разменни начела.
Директории: Регистриран е във всички български директории в средата на месец Февруари
Ключови Думи: Излиза на 1ва страница при ключови думи: "търся" и "клипче"
Посещения: Уникални Посещения По Дни: http://img193.imageshack.us/img193/2023/visitorsn.jpg
Приходи: Сайта бе монетаризиран към Adsense на 16ти Юли като за тези 8 дни е направил 20$.
Цена: По Договаряне
Плащане: Работя Единствено с Moneybookers

Ако имате въпроси и интерес моля ЛС!!!
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

нищо в сайта не работи в момента- вярвам че е временен проблем :)
и цена на лс ако може
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

нищо в сайта не работи в момента- вярвам че е временен проблем :)
и цена на лс ако може

Сайта работи, може временно да е бил спрян заради прехвърлянето на VPSa. Относно цената очаквам оферти
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

още не работи при мен - явно не съм хванал днс-сите
но ми се отваря главната страница според мен на теб ти се отварят старите дн-си а на новата имаш проблем с оня гадния файл на новия хост htaccess ... даже можем да се обзаложим на бира че е така :0)
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

както някой се беше изразил в една тема - Като отида да си купя телевизор от магазина не ми питат колко даваш, а ми казват колко струва, та кажи някаква цена, и тези 5000 на ден ли са?
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

и при мен не работи :)
Not Found

The requested URL /video/oryantal-reyhan-super-belly-dance-show-new-99746.html was not found on this server.
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

както някой се беше изразил в една тема - Като отида да си купя телевизор от магазина не ми питат колко даваш, а ми казват колко струва, та кажи някаква цена, и тези 5000 на ден ли са?

В магазина казват цена, а на битака се договарят. Тука не е магазин... за посещенията има скрийн!!! Ако има проблеми то е заради преместването на VPSa
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

ок давам 200 лева ...
кой ти настройва vps-а?
сайта как работи? - база данни?
колко е голяма тази база?
трафика от къде идва??
Навсякъде където има договаряне на цена има някаква отправна точка ....
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

ок давам 200 лева ...
кой ти настройва vps-а?
сайта как работи? - база данни?
колко е голяма тази база?
трафика от къде идва??
Навсякъде където има договаряне на цена има някаква отправна точка ....

с 200 лв си много далече, защото съм дал толкова сам за системата и хостинга. Сървъра го настройваха ICN, но май не е настроен като хората. Базата данни е около 120 мб към момента Трафика е 90% от гугъл
 
От: От: Продавам Сайт - Търся.ком

с 200 лв си много далече, защото съм дал толкова сам за системата и хостинга. Сървъра го настройваха ICN, но май не е настроен като хората. Базата данни е около 120 мб към момента Трафика е 90% от гугъл
201, по-близо ли съм? :lol:
И на мен VPS не ми трябва, имам си :)
За да си спестим глупостите каже кое число е близко ...
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

Пич системата струва 15 $ , само дет на твоя сайт си сложил малко добавки.
 
От: От: Продавам Сайт - Търся.ком

Okay, купи си я за 15 долара, като можеш аз съм я купил за 50 и не съм добавял нищо.
на ударен ли се правиш или какво?
Имам интерес, ама с това твое отношение ...
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

а на мен ми се струва че хич не го продаваш а му праиш реклама
 
От: Продавам Сайт - Търся.ком

Продажбата на сайта вече е договорена. Оферти не се приемат. Реклама ако исках да му правя нямаше да е сега а преди 6 месеца. Темата е за триене
 

Горе