Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
Сори ако не е мястото тук но гледам хората продават чак апартаменти та към обявата имам синджирче + висулка перла + обици с перли и няма кво да ги права продавам ги за 100-на лева ето снимка > http://megamez.com/sss.jpg малко кофти излизат синджира и обеците са с печат 925
Имам и една висулка от Муранско стъкло във вид на листо донесоха ми е от германия ( обеците и синджира също са от там ) цената на Висулката е 35 лева ако някой закупи двете ще ги дам за 120 може да има коментар по цените за повече инфо може да пишете на скайпа , айсикюто или на тел. 0885 515 815

:)

п.п качих по добра снимка може да видите синджира обеците и висулката по добре :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

Нова цена : 80 за комплекта 20 за висулката :)
 
От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

ти заложна къща ли имаш? от китайски парфюми на китайски "бижута"
 
От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

тези обеци ми приличат на слушалки а тия работи горе кръстове за надгробен паметник ли са или ангели?

Нещо като смърт виждама аз :s
 
От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

хаха тези от горе тъй наречените надгробни камани ги нямам вече :) защо да са китайски... имат си печати всичко.... не са от магазина за 1 лев :) нямам заложна къща просто постоянно ми изникват неща
 
От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

да е ясно просто се пошегувах... ама да ти кажа пробвай в форума на мамитабг там ще има повече заинтерисовани
 
От: От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

хаха тези от горе тъй наречените надгробни камани ги нямам вече :) защо да са китайски... имат си печати всичко.... не са от магазина за 1 лев :) нямам заложна къща просто постоянно ми изникват неща
Ако при теб изникват, то при някой трябва да изчезват :mrgreen:
 
От: От: От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

Ако при теб изникват, то при някой трябва да изчезват :mrgreen:

е тва е кофти :) просто приатели като се връщат от чужбина им поръчвам неща и ми носят :)
 
От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

да е ясно просто се пошегувах... ама да ти кажа пробвай в форума на мамитабг там ще има повече заинтерисовани

Моите хора вече си купиха и са супер доволни :wink:
 
От: От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

Моите хора вече си купиха и са супер доволни :wink:
Изида, ако намериш партньорска програма за накитчета, обеци, пръстенчета, брошки, диадеми и т.н., смятай че ще убиеш рибата :) Естествено трябва да са китайски, т.е. евтини и лъскави :)
 
От: От: От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

Изида, ако намериш партньорска програма за накитчета, обеци, пръстенчета, брошки, диадеми и т.н., смятай че ще убиеш рибата :) Естествено трябва да са китайски, т.е. евтини и лъскави :)

защо трябва точно да са китайски Муранското стъкло е доста лъскаво и доста красиво специално аз мисля да се занимавам и да зареждам от германия и пак цените ще са добри :) не е задължително да е китайско листото от снимката е изработено точно от такова стъкло :)
 
От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

само дето в германия пристига с конейтнерите от China...
 
От: От: От: От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

какво е това "Муранско стъкло " ..
на мен лично не ми харесват но май са на мода сега тез висулки

Успех с продажбите!
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Продавам Синджирче + Обици ( Перли )

какво е това "Муранско стъкло " ..
на мен лично не ми харесват но май са на мода сега тез висулки

Успех с продажбите!

ето малко бижута от муранско стъкло > http://fashion.krisazz.com/?page_id=87 засега това мисля че е единствения сайт който продава мислехме и ние да почваме но с доста по ниски цени от тези и по красиви неща де :)
 

Горе