Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

interfena

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!! РЕАЛЕН ТРАФИК

10,000 Посещения - 9 $
50 , 000 - 40 $

Трафика е тестван от 100 + сайта с адсенс и няма нито един БАННАТ !!!
Трафика започва до около 24 часа след плащането.
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

Какъв тип трафик? Откъде (гео локация)? Към какви сайтове? На какъв език? Дай подробности на ЛС.
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

Имаш ЛС
Имаме и таргетиран трафик от Страни които желаете вие или от свера която вие искате , но цените са високи около
4 $ на 1000 посещения.
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

Важи ли още предложението?
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

всъщност не се интересувам вече но:
Би ли бил така любезен да запознаеш потребителите на форума от къде го вземаш този трафик?
Да не би случайно да идва от BHW? и с какво твоя е по-добър че е на двойна цена?
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

Sorry, не видях първото писано поради слабия интерес темата е невалидна... току що ти ми каза и проверих в BHW цената е същата като там или поне тези 2 трафика които аз видях... но както казах и тази тема и темата с валчерите вече са неактивни отивам да продавам в bHW i dp явно там пазара е мн по развит...
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

това не отговаря на въпроса ми от къде идва тоя трафик?
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

Какъв тип трафик? Откъде (гео локация)? Към какви сайтове? На какъв език? Дай подробности на ЛС.

Може ли и на мен ЛС
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

Офертата ще важи ли след 1-2 седмици?
 
От: Продавам ТРАФИК - 100% Adsense safe !!!

Не не спирам офертата общо зето трафика идва от Expiried domains ама по добре за мен да си го ползвам да си паркирам домейните и ще има + от трафика а като искате си купувайте от BHW само , че аз си бях зел за тест 10,000 виситорс за 5 $ от най евтиния им трафик и познайте получих само 200 посещения според , тихо , аналитикс и wstats и те ми пращат некффа техна измислена снимка , че ми пуснали 10 к visitors....както и да е поради малкия интерес пък и поради това , че аз намерих много добър начин да си Монтензирам трафика обявявам офертата за НЕВАЛИДНА
 

Горе