Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

SubsLiuskata

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, приятели.Имам 2 много добри торент системи.И двете са разработени до макс с всички екстри в тях и дори и отгоре.

Едната е TBDev така наречената streamzone и след това преименувана на sz.zapto.Системката е работила близо 5-6 години без спиране,в нея има 20-30 хиляди регистрирани потребители от който всички без изключение са активни (не активните са изтрити),системата е спряна на скоро затова е още прясна,има 2 лични дизайна правени само и единствено за нея,тоест няма нищо готово и крадено от някъде.

Втората е бившият avatarbg.Системата е TS,с падащо меню плюс всички екстри,защитена на 100% и е работила близо
3 години нон стоп.Има 1 неповторим дизайн и е доста модната.Пиша Ви ги годините за да си направите сами сметка колко време е работено по системите и до каква степен са разработени.Демо нямам възможност в момента да пусна на системите,но скоро време ще Ви направя няколко снимки.За повече информация както и цени пишете ми на ЛС.

П.С - Системите се продават с позволението на двамата собственика.Така че ще Ви
помоля да не пишете не нужни и глупави коментари,както и ЛС-та.Благодаря Ви!
 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Направо ще Ви напиша твърдите цени :

Streamzone - 500лв

Avatarbg - 250лв

ако някой проявява интерес нека ми пише на ЛС


 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Ето и няколко снимки на AvatarBG,но това е само малка част от това което има в системата като екстри и защита:

 
Последно редактирано:
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

3290910S.jpg


3290923m.jpg


3290925y.jpg


3290926P.jpg


3290929P.jpg


3290930u.jpg


3290934V.jpg


3290938f.jpg


3290941F.jpg


3290943I.jpg


3290944A.jpg
 
Последно редактирано:
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Как може да няма желаещи ..................
 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Как може да има е по скоро въпроса....

За да няма това са хора който не разбират от торент системи и си нямат бъкел на представа какво представлява.Това са 2 страшни системи по който са работили професионалисти не са някакви си готови системки,но както и да е......
 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Въпроса е, че влагаш пари в нещо което е "нелегално" (няма торент тракер който да няма нелегално съдържание в себе си). Дизайна лично на мен от снимките не ми хареса изобщо (лично мое мнение). Иначе успех с продажбата де.
 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Лошо няма, никой не казва, че не струват системите, просто не се знае колко би просъществувал подобен сайт и тъкмо му докараш трафик и ......са те опандизили.
 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

всъщност има тракери с напълно легално съдържание но това е друга тема. вече имам тракер и въпреки че системите които предлагаш вероятно са добри парите които им искаш трудно ще се възвърнат. поне в близко бъдеще
 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Ето и няколко снимки на Streamzone:

3321201L.jpg


3321203e.jpg


3321204J.jpg


3321205V.jpg


3321207b.jpg


3321208F.jpg
 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

:arrow: :arrow: :arrow: Ъп Ъп Ъп :arrow: :arrow: :arrow:
 
От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Приятели ето малка промяна в цените на системите :

Avatarbg - 200лв

Streamzone - 400лв

:D
 
Re: От: Продавам Торент Системи - Streamzone И Avatarbg

Торен сайт звучи готино да имаш
Да бе, дори е страхотно с оглед това
 

Горе