Продава се: Продавам ФБ-Порфили

stopcryy

Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Здравейте продавам FB профили.
Имам над 100 профила вече,всички са работещи
При покупка на профили получавате инструкции как да работите за да не се заключат.
Има профили който са верифицирани с телефон други неса.
Има профили който имат емайл но никой не го знае дори и аз.
Има профили който даже нямат емайл.
1. Когато биват предоставени профилите се проверяват на момента ако всички работят нормално,всичко е окей. АКО! в вашите ръце профила се блокира това е на ваша отговорност защото много хора реваха и казаха ти това не ми даде ти това направи.
ЦЕНИ:
Един профил - цена 15 лева
Пет профила - 70
Десет профила - 125 лева

Искам да пишат само сериозни хора, такива който ми губят времето да не пишат за въпроси на ЛС.
 
Имат ли приятели и ако да - какви? Имате ли опит в прехвърлянето на профили, така че лампата на ФБ да не светне при промяната в машината от която се посещава профила. Също така на каква възраст са профилите?
 
ДА,НЕ - някой профили имат приятели други нямат и т.н.Знам как да правя прехвърлянето дори и други неща стратегични.Възраста на профлите са от 1/2/3/4/5/6 години най-различни са не избирам години аз при продажбата!
Имат ли приятели и ако да - какви? Имате ли опит в прехвърлянето на профили, така че лампата на ФБ да не светне при промяната в машината от която се посещава профила. Също така на каква възраст са профилите?
 
Колегата е крайно не сериозен. Взима парите и изчезва. Аз му платих за 10 профила.... получих спъсък с данни за достъп. Всички профили бяха къде блокнати къде, дизейбъл къде иска снимка за разпознаване. Писъх му за този проблем той каза че ще намери други профили. Така вече 6-7 месеца ме лъже. Сега пуснал че има 100 профила. Отново му писах.... глас в пустиня. Такива хора нямат място във форума!!! Ще пиша до админа!!!
 
Колегата е крайно не сериозен. Взима парите и изчезва. Аз му платих за 10 профила.... получих спъсък с данни за достъп. Всички профили бяха къде блокнати къде, дизейбъл къде иска снимка за разпознаване. Писъх му за този проблем той каза че ще намери други профили. Така вече 6-7 месеца ме лъже. Сега пуснал че има 100 профила. Отново му писах.... глас в пустиня. Такива хора нямат място във форума!!! Ще пиша до админа!!!
Ти луд ли си кога си ми писал
 
А някой някакви доказателства, че да може админа да си му тегли една и да почива. ;) И защо правите бизнес с човек, който има едно негативно ревю? :) А на теб @stopcryy ква ти е играта? Да мамиш докато не те изхвърлят. Баси плана.
 
Старата му тема намирисва от далеч.

 
Не препоръчвам да се работи с този човек ... Взема парите и не получавате нищо на среща !!!

Два месеца не мога да получа профилите за които съм платил ..., а уж има 100 за продажба :) Човекът просто мами ...
 
Аз потвърждавам, че и аз чакам профили от него от 1 месец, но отговор няма, като му се обадиш излиза с номера, че не си му писал и после не ти вдига повече
 

Горе