Продавам ФБ ваучери

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

Останаха ми около 10 ваучера, нямам карти и време да се занимавам с тях.
Можете да ги използвате в рамките на 2 месеца от закупуването на ваучера.

Цена: 4 долара на ваучер.
( Ако някой ми купи всичките, 3,50 долара на ваучер )

Ваучерите са по 50 долара.

Аз правя нещата с допитване точно каква кампания създаваме + Ваучер = 15лв

Подробно обеснение как да си активирате нещата сами, има в по долния ми коментар.


Поздрави
В.Андреев
 
Последно редактирано:
От: Продавам ФБ ваучери

Ваучерите служат за реклама в Фейсбук.

dudi : Ваучерите са по 50 долара, методите могат да бъдат paypal, банков превод, пощенски запис.
 
От: Продавам ФБ ваучери

Аз мога да си купя 1 , но трябва да те питам за някои работи на лично ми дай скайп.
 
От: Продавам ФБ ваучери

Има ли 100% гаранция, че няма да ме баннат..(не съм ползвал до сега ваучери на фейса..)

Искам да взема 1.. Пиши ми на ЛС, как точно се "активират" и т.н.

Поздрави,
 
От: Продавам ФБ ваучери

И аз ще помоля за 1 ЛС с инструкции за "активиране", защото не съм много наясно, а искам да закупя ваучери.
 
От: Продавам ФБ ваучери

Ще се радвам да бъде пратена и на мен тази инструкция и колко ваучера мога да ползвам за един сайт.
 
От: Продавам ФБ ваучери

Здравейте,

Активирането на Фб акаунт става по - следния начин.
Нуждаете се от 1 нов акаунт, не по стар от 15 дена ( направете си един нов и активирайте на него )
После създайте кампания, ако ще рекламирате в България, Ви съветвам да сложите 0,05 цена на клик.
Когато създавате кампания ще видите, че можете да си правите точен тергет на хората които искате да видят кампанията.
Колкото по голям е таргета, толкова по бързо ще изхарчите парите ( и ще се снабдите с хора ).
След като създадете кампания, ще Ви иска PAYPAL / Кредитна карта "VISA" или "MasterCard" или дебитна карта ( принципно не пише, че може и с дебитна карта но работи!.
Слагате кредитната карта или Paypal акунт и всичко е почти готово.
След това има опция да си сложите ФБ ваучер - използвате го и имате 50долара в акаунта.
Правите вече кампания както в гугъла и сте Вие ( Слагайте дневен бюджет ) за да следите нещата. ( За тези които не са наясно как става номера в Гугъл, да не се претесняват - всичко е на български и лесно ще се оправите с менюто. Ако нещо не намерите, или имате въпроси, ще Ви отговоря.
След като направите кампанията, тя ще бъде удобрена до няколко часа или 1 ден в зависимост от Фейсбук екипа. Попълнете текстовото поле, без трикове от рода : " УУУУУУУУУУУУАУ" защото рекламата Ви няма да бъде oдобрена.
Ако не искате да пипат пари от paypal или кредитната/ дебитна карта.Когато тези 50 долара намалеят просто спрете кампанията. Можете да правите много кампании с тези 50 долара, както и много други неща.

--------------------
Важна информация :

За един сайт можете да изпозлвате тази система много пъти. Но ще Ви трябва : Ваучер : Кредитна/ Дебитна карта или Paypal - неизползван досега в ФБ.

Няма проблем едно и също IP да има няколко различни акаунта с ваучери.

За да активирате ваучер трябва акаунта да е нов и кредитната/дебитна карта или paypal ваучер да не е ползван преди в системата на фейсбук !

Няма да имате проблем да правите една и съща кампания няколко пъти.

Няма да можете на вече използван акаунт да актиривате ваучера.
Няма да можете да активирате акаунт с вече използан paypal акаунт или кредитна/дебитна карта.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

-----
ТРИК - Как да правим лесно фенове на ФБ ( лично откритие :) )
-----

Когато направите нов акаунт Ви позволява да рекламирате даден УРЛ - това е ясно за всеки.
Но как да съберем много фенове, ако им даваме само урл-то към дадената фейсбук страница.
Обикновения начин сабира фенове, но много трудно, защото на самата реклама от долу - нямате бутончето харесай това. Сега ще Ви кажа как да го имате.
Ключът е следния : Правите нов напълно непознат за никой ФБ акаунт и активирате този акаунт с 50 долара в него на някаква кампания, която веднага след активирането на фб ваучера я триете.
После този потребител с нов акаунт харесва дадената страница. Вашата страница на която искате да правите реклама. Влизате с администратора на тази страница и виждате, че потребител " Х " е харесал тази страница и го правите веднага АДМИН. След тази стъпка Вие излизате от този профил и влизате с потребител " Х ". Трябва да ВИ е излязало като информация, че сте станали администартор на Вашата страница. Сега е момента да правим кампания, когато правите кампания вече, ще видите опцията да дадете реклама на дадената страница. Защото Вие вече сте админ на нея. От там Вие вече имате на Вашата реклама от долу - бутончето - харесай тази страница.
--------------------------------------------------------------

Надявам се да съм бил полезен, възможно е да направя и картинки но лично в момента не ми се занимава.
Ако има правописни грешки, се извинявам, просто на бързо гледах да споделя горе долу нещата.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Тази информация е актуално до тогава, до когато фейсбук не промени своите правила. Което означава да гледате внимателно. ( за потребители видяли това мнение в по късен етап )
 
Последно редактирано:
От: Продавам ФБ ваучери

Всеки един които искаше инфо има ЛС.
 
От: Продавам ФБ ваучери

Правите нов напълно непознат за никой ФБ акаунт и активирате този акаунт с 50 долара в него на някаква кампания, която веднага след активирането на фб ваучера я триете.

Един вид, активирам кампанията с един Facebook акаунт (примерно с имена X.Y.) и веднага след това трия кампанията. След това харесвам страницата, на която съм активирал рекламата и излизам от този акаунт и влизам с администраторския акаунт (примерно N.B.) и правя X.Y. администратор?

По този начин, въпреки че първоначално съм изтрил кампанията, тя си остава, имам бутон "харесай" и я развивам с акаунта на X.Y. ,който вече е админстратор ?
 
От: Продавам ФБ ваучери

Един вид, активирам кампанията с един Facebook акаунт (примерно с имена X.Y.) и веднага след това трия кампанията. След това харесвам страницата, на която съм активирал рекламата и излизам от този акаунт и влизам с администраторския акаунт (примерно N.B.) и правя X.Y. администратор?

По този начин, въпреки че първоначално съм изтрил кампанията, тя си остава, имам бутон "харесай" и я развивам с акаунта на X.Y. ,който вече е админстратор ?

Дефакто ти изтриваш кампанията, но самия ти акаунт е активиран вече. Разбирам защо много хора ми пишат с различни въпроси, все пак никой от тях не е правил подобно нещо и дори идея си няма как става.
Самата схема се прави за да имаш активиран акаунт с 50 долара, изтриването е само на дадената кампания. Посе сменяш профилите и като е админ, тогава правиш нова.


Какво предлагам на тази които не им се занимава и искат всичко да е направено место тях и да работи както трябва.

ОФЕРТАТА е следната : Аз правя нещата с допитване точно каква кампания създаваме + Ваучер = 15лв

За да изясня по - добре нещата с 50 долара - получавате 1000-1200 уникални потребители ( Изчислението е на следния принцип, даваш 0,05 на клик х бюджета = потребителите )
Има възможност за реклама на импресии ( не на кликове ).
 
От: Продавам ФБ ваучери

Има още ваучери, всеки може да пробва.
Гарантирам резултати !
 
От: Продавам ФБ ваучери

Здравей,

преди няколко дни ти бях писал на лично, че искам да закупя ваучер, но не получих отговор. Ако има останали, ще взема един.
 
От: Продавам ФБ ваучери

Здравей,

Бях ти претил ЛС, сега ти пращам още едно, ако отново не го получиш, пиши ми в скайп.
 
От: Продавам ФБ ваучери

Човека е много сериозен!
Купих си ваучер, обясни ми всичко и ми помогна много!

Ще купя отново.

ПРЕПОРЪЧВАМ ГО!
 
От: Продавам ФБ ваучери

едно не разбрах...като го направиш тоя номер с лайк-бутона, това означава ли че всеки кликнал върху рекламата ще хареса страницата?
 
От: Продавам ФБ ваучери

едно не разбрах...като го направиш тоя номер с лайк-бутона, това означава ли че всеки кликнал върху рекламата ще хареса страницата?

Не, това просто помага да харесат дадената страница по - лесно.
 

Горе