Продавам Фейсбук страница с над120 000 почитатели

Имаше там някъде, report spam или нещо такова. Дай ми го и на мен линка, ще се включим тука с няколко оплаквания :)
 
От: Re: Продавам Фейсбук страница с над120 000 почитатели

Продавам група с над 140 000 членове.За повече информация пишете лично съобщение.
 
От: Re: Продавам Фейсбук страница с над120 000 почитатели

Продавам група с над 140 000 членове.За повече информация пишете лично съобщение.

Ти ли си този който я купи, с обещанието да си коректен към платилите преди това за постове и след продажбата ни заеба? Няма да ти я купи групата никой, щото рано или късно ще я затворят. работим по въпроса. Що не ми кажеш адреса на този който ти я продаде, да си търся парите от него и да не те занимавам теб...
 
От: Продавам Фейсбук страница с над120 000 почитатели

kajete mi koia e tazi stranica koiato se borite da zatvoriat, che az tursia d akupia i da ne popadna na neia :) ty predvaritelno, molia samo otgovora da e na lichna :))
 
От: От: Продавам Фейсбук страница с над120 000 почитатели

МОШЕНИК!!!!

относно продаваната реклама от човека в тази тема:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15594

Купих пакет от 10 публикация за 45 лева, преди 2 седмици. Уговорката беше, да му пращам всеки ден по 1 УРЛ което да пуска.

Публикувана беше само 1 (преди да платя). След което човека изчезна яко дим. Писах му - нямаше отговор. Една седмица след това писах на дадения майл и на мейла на който преведох парите по пал. Понеже знам, че няколко човека постват там, им обясних че ще им дам негативни коментари на всякъде за тази услуга и за тази фен страница - или да ми възстановят парите, или да се появи някои (писах на:
[email protected] + [email protected])

Мина още една седмица - без отговор. Предупредих ги. Сега пуснах claim във пала и парите ще си ги взема, така или иначе...

Но да знаете, че това е супер несериозен човек

Hello Branimir Morfov,

We have concluded our investigation into your case and have decided in your
favor.

We were able to recover 22.50 EUR and this amount has been credited to you.
Please allow five business days for this adjustment to be posted.

If you are due any additional funds, we will make our best effort to
recover the balance from the seller.


If the seller's account has insufficient funds to complete the refund owed
to you, please be assured that we will take appropriate action against the
seller's account, which may include limitation of the seller's account
privileges.


А честито... не очаквах :)
 

Горе