Продавам "Харесва ми" сайт

ktomov

Premium
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте.
Когато настана бума на тези "харесва ми" сайтчета, реших да пусна и аз едно такова. Е проблема е в това, че нямам големи познания във вирал трафика, както и във фейсбук.
Та на кратко - продавам сайтчето - dumichki.info (знам, че е инфо, е и?).
Изграден е на базата на wordpress, като е ползвана безплатна тема. Добавени са няколко плъгина за по-доброто фунцкиониране на сайта и доста фрази.
Страниците които са на разположение на потребителите са:
1 - Начална, която показва произволни 10 фрази
2 - Страница за добавяне на фраза, като новият собственик може да прецени дали фразата автоматично да се показва или да има нужда от модерация
3 - Страница с последно добавените фрази
Та това е като цяло, не е нещо особенно, но си е работещ сайт.
Предполагам ще има въпроси защо го продавам. Вече отговорих по-горе, но като допълнение ще кажа, че имам не повече от 150 приятеля, а и нямам голяма група или страница за да успея да популяризирам сайтчето. Другата причина е, че ми трябват малко парички за 3-4 домейна :)
Трафика се движи около 30-40 човека дневно, без да се правят опити да се качи.

Домейна е регистриран в Godaddy. Закупилият сайтчето ще получи пълен бекъп на страницата, mysql db и домейна, като гарантирам, че няма да бъдат препродавани или използвани на друг сайт.

Цената е 30 лева.

Заинтересованите да ми драснат ЛС или пишат в скайп.
 
От: Продавам "Харесва ми" сайт

Не бях запознат с тази новина :) Но гледам на колегата Атанасов сайтчето все още работи. Явно са се насочили първо към "гигантите" и след това ще порежат и малките риби най-вероятно.
Е както и да е. Офертата все пак си е валидна ако някой проявява интерес.
 
От: Продавам "Харесва ми" сайт

Здравейте,
Прави са си хората от Facebook. Всеки втори(понеже тези скриптове заливат нета) прави трафик/пари на техен гръб. Нормално е.
Поздрави!
 
От: Продавам "Харесва ми" сайт

А те понеже целия бизнес модел на ФейсБук не е базиран на това да правят пари на гърба на потребителите си...
 

Горе