Продавам авторска clan gaming/servers система

martinesko36

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте системата, която продавам е за клан гейминг - подходяща за всички игри, като в визията на сайта не се акцентира на дадено заглавие. Лесно мога да я пригодя и за сървъри на дадени игри. Функциите са както ги виждате, като за настроенията - картинките им хостинга нещо не ги показва, но не мисля че е проблем. Защитена е от всякакъв вид атаки, както може да се уверите (тези с опит), така че няма нужда да се притеснявате от хакери. Мога да редактирам и добавям неща според вашите нужди, съответно за някаква цена. Не е писана с ООП, може всеки начинаещ с PHP лесно да борави със source кода. Това за енджина Е САМО ИДЕЯ, така и нереализирана. Както виждате има авторски форум и още доста интересни неща.
Ако има още нещо питайте.
Демо: http://etl1.webatu.com
Цена: 150лв - без поддръжка, не се възползвате от auto-upgrade скрипта.
170лв - като аз ви я инсталирам на какъвто пожелаете хостинг и настройвам.
200лв - аз ви я инсталирам и обещавам поддръжка чрез auto-upgrade скрипта - чрез този скрипт мога да редактирам ваши файлове, дори и без да знам паролата или юзъра за контролния панел и ще ви пращам ъпдейти на системата - нови благинки, оправяне на бъгове и прочее.
Мога да я вградя във ваш дизайн, и редактирам по ваши нужди за съответно заплащане.
Ще продам системата само на един човек - не е лицензирана.
Начина за плащане е epay.бг или някакъв друг подходящ и за двете лица.
За връзка [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Продавам авторска clan gaming/servers система

Мисля, че си объркал форума, тук не сме gaming community.
Плюс че е доста зле кодирано цялото нещо.
 
От: Продавам авторска clan gaming/servers система

Системата може да се ползва и за някаква организация - лично ще я редактирам за основната и цел.
Дизайна не е мой, защото не се занимавам, и за това предлагам, който желае мога да я вградя в негов дизайн.
 

Горе