Продава се: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Продавам авторска система за обяви + домейна www.obiavi.me

Страхотен домейн, удобен за сайт за обяви. Има вече много успешни български сайтове, които завършват на .me, като например izkupi.me

Към домейна върви и авторска система за обяви, написана от професионалист и с възможност за лесни добавки към нея, ако желаете да поръчате от друг програмист още модули. За повече информация за системата се свържете с мен.

Специално за продажбата направих нов дизайн.

Категориите и обявите в нея са примерни. Може да се регистрирате и да добавите нова обява, за да видите как работи системата. Има много интуитивен административен панел, който може да видите ако се свършете лично с мен.

Цената, която искам е доста под парите, които вложих за системата, както и труда ми. В нея се включва и уникален домейн. Цената е без коментар.

Цена (домейн + авторска система за обяви): 900 лева

Нова цена: 480 лева

Начин на плащане: банков път, ePay и в брой на място.
Време за прехвърляне на ваш сървър и носител: веднага след заплащане.

За връзка:
Николай Николов
Тел.: 0884150018
Скайп: nikste2
 
Последно редактирано:
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

До края на месеца, който купи сайта и домейна получава безплатно и още един уникален дизайн по избор (цветове, картинки и разположение на блоковете + лого на домейна)
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Оправих няколко неща в сайта, които не изглеждаха еднакво добре в Хром и Файрфокс и сега вече всичко работи коректно. Благодаря на колегите, които ме предупредиха.

Към цената е включено и оправяне на евентуални бъгове в рамките на 1 месец ако откриете такива, така че дори и да не разбирате от програмиране, сайтът ще работи коректно.
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

На тая цена... надали.
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Афторски, афторски, колко да е афторски, ама пък е ретро,,, а за домейна ще ти спестя суперлативите, шото съм на кеф
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Благодаря ви за мненията. Бластер, ще те черпя бира.
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Как определи тази цена? Според мен е доста висока като цяло...

Цената е сбор от името на домейна (за него човек от форума ми беше предлагал 400 лева!), новият дизайн, който направих специално за продажбата, писана от нулата система и идеите, които съм вложил като цяло. Като се сметне всичко това и цената не изглежда вече висока, а доста ниска. В нея, освен това се включва и времето по преместването на чужд сървър (ако човека няма знания да го направи) и оправянето на всякакви бъгове, ако има такива в рамките на месец. И така вече още по-ниска звучи цената.
 
Последно редактирано:
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Черен петък ши има ли, че уйкенда съм по бански и немам леф
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Черен петък ши има ли, че уйкенда съм по бански и немам леф
За сериозни съфорумци може и черен петък да има, демек да коментирам цената и клиента да остане още по-доволен.
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Нова цена: 800 лева!
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Цената на obiavi.me е вече само 700 лева. Моля, за повече въпроси се свържете с мен на лично съобщение или директно по телефона, където мога да ви дам повече информация.
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Туй не е примоция
Ко искаш язе ти кажа цена ми пиши на лично
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Нова цена от 600 лева
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Вдигам темата
 
От: Продавам авторски сайт за обяви + страхотен домейн

Цената е намалена сериозно на 480 лева!!
 
Последно редактирано:

Горе