Продавам акаунт в адсенс с 57евро

ADWORDSER

Banned
Рейтинг - 84.6%
22   4   0
Здравейте продавам акаунт с 57евро
Продавам го за 90лева - пейпал или банков превод или ипей
Акаунта е съвсем нормален - парите са натрупани от нормални уеб сайтове. Няма нищо некоректно.
За повече подробности лично - давам имейла на който е акаунта в абв
 
От: Продавам акаунт в адсенс с 57евро

А който купи акаунта как ще си вземе парите след като акаунта е на твое име?

Името на получателя на парите не може да се променя.
 
От: Продавам акаунт в адсенс с 57евро

В коя точка от договора ти с Google го пише това?
 
От: Продавам акаунт в адсенс с 57евро

Само да кажа, че и аз не веднъж съм сменял име и са ми плащали.
А по темата тези 57 евро, в края на месеца или като тръгнат да плащат ще намалеят поне с 5 евро, - ще станат 50 което си е 97 лева някъде и няма смисъл за 7 лева да се рискува.Даи някаква приемлива цена
 
От: Продавам акаунт в адсенс с 57евро

Само да кажа, че и аз не веднъж съм сменял име и са ми плащали.

По принцип не е проблем да си смениш името в акаунта, например ако се ожениш/омъжиш и се наложи да смениш фамилията си. Или ако си въвел само име и фамилия може да добавиш и презимето си.

Обаче продажбата на акаунти и прехвърлянето им на трети лица е забранено от договора, който сте сключили с Google.
 
От: Продавам акаунт в адсенс с 57евро

Така е, защото последно време правят икономии на човешки ресурси. Кой знае какви нарушения се вършат с черна оптимизация (която е забранена от правилата на Google). Чак се замислих дали да не си направя нов акаунт ;)
 
От: Продавам акаунт в адсенс с 57евро

Само да кажа, че и аз не веднъж съм сменял име и са ми плащали.
А по темата тези 57 евро, в края на месеца или като тръгнат да плащат ще намалеят поне с 5 евро, - ще станат 50 което си е 97 лева някъде и няма смисъл за 7 лева да се рискува.Даи някаква приемлива цена

На нас с поне 60-70 Euro ни смъкват... да им имам смъквациите
 

Горе