Чак пък "много лесно"Брат, високия стандарт наистина е постигнал много трудно, но много лесно всичко рухва.
това е изказване на пълен дебил.... има супер сериали в замунда, а това, че ти не се образоваш и не те влече киното си е личен проблем
Мхм. Аз съм дебил - а ти си беден. Щом не можеш да закачиш 10-20 лева за N-на брой сериали по платформите.Смятай колко трябва да е тъп някой, че да плаща за безплатни неща![]()
Много точно казано - до 1945 г. около 80% от населението не е имало ток, тоест верно е било "МРАК"Чак пък "много лесно"ти колко системи си "рухнал" (или изградил) че с такова самочувствие предричаш кое за колко време рухва? Само да ти напомня че в недалечното бъдеще се появи система - "алтернативна" на западната - появи се, показа истинската си ЧУДОВИЩНА същност, създаде невиждан по мащаби мракобесен режим и рухна. Всичко това за няма и половин век...
ей ДЕБИЛ , живей си в Германия и не ни давай акъл какво и как да го правим!Мхм. Аз съм дебил - а ти си беден. Щом не можеш да закачиш 10-20 лева за N-на брой сериали по платформите.
Тези неща НЕ са безплатни. Ако живееше в Германия щеше да научиш понятието "авторско право" и да ти дойде една тлъста сметка/глоба, за която да бачкаш половин месец.
Изостанали сте, съжалявам. Не сте нито образовани, нито умни.
Георги Жеков не харесва товаМного точно казано - до 1945 г. около 80% от населението не е имало ток, тоест верно е било "МРАК"
И невиждан "БЯС" е вилнял по земите ни по същото време - в никой друг исторически период българи не са трепали българи в такива мащаби.
... за щастие въпросният мракобесен период приключва на 09.09.1944 г.- построяват се електроцентрали, пускат тока, стандартът на живот се дига и хората закономерно се намножават до 9 млн!
ей ДЕБИЛ , живей си в Германия и не ни давай акъл какво и как да го правим!
Когато разбереш защо богатите са богати ще водим по-задълбочен спор. До тогава аз бедняка ще си гледам безплатно филми и сериали, ще слущам безплатна музика а пък ти си плащай 10 евро Нетфликс, 7-8 евро прайм, 10 евро HBO, 10-15 евро Спотифай, Youtube Premium и да не забравиш да си купуваш винаги билет за самолета с Priority за да минеш пръв на гейта и да слушаш платена музика в автобуса докато ти мръзнат ушите или се потиш като прасе на отворени врати чакайки да се качат такива като мен дето са спестили 20 евро.Мхм. Аз съм дебил - а ти си беден. Щом не можеш да закачиш 10-20 лева за N-на брой сериали по платформите.
Тези неща НЕ са безплатни. Ако живееше в Германия щеше да научиш понятието "авторско право" и да ти дойде една тлъста сметка/глоба, за която да бачкаш половин месец.
Изостанали сте, съжалявам. Не сте нито образовани, нито умни.
ти си плащай 10 евро Нетфликс, 7-8 евро прайм, 10 евро HBO, 10-15 евро Спотифай, Youtube Premium
ей дебилен цървул.. образован си на хейт ... на нищо друго! Когато аз за първи път теглих с торент ти си бил в топките на баща си все ощеУспокой си нервичките. Обикновено така става като се припознаеш в написаното.
Не живея в Германия, но съм запознат, вероятно и по-образован по темата от теб ххх
Давах просто пример. Аз плащам само Нетфликс, че жената гледа и синковеца ми точи картите за игри. За мен не харчаИб...а всички тия ги плащам, че и Дисни+... ма днес тъкмо приключих 9те сезона на Светкавицата от сайт за онлайн филми..
A преди няколко дена магнитно предърпах и СамВкъщи...
Поздрави от Германия... и тука има начин.
ей дебилен цървул.. образован си на хейт ... на нищо друго! Когато аз за първи път теглих с торент ти си бил в топките на баща си все още
Сигурно има, макар че мой познат си получи по пощата честитка след година-две.Иб...а всички тия ги плащам, че и Дисни+... ма днес тъкмо приключих 9те сезона на Светкавицата от сайт за онлайн филми..
A преди няколко дена магнитно предърпах и СамВкъщи...
Поздрави от Германия... и тука има начин.
ей палячо мамин... кой беден , кой богат никво значение няма , със скоростта на светлината да ме гониш не можеш ме стигна да те еба у цървула! Ах как ми липсват 90-те години когато нямаше интернет и не можехте да се оплаквате , а на улицата бяхте поредните мишоци....Твърде много се перчиш за неща, които нямат значение.
Съжалявам, че освен беден, си и стар. Но нито едно от двете не ти дават предимство - не само в тази дискусия, но и по принцип.
Вие нарушавате авторски права, защото никога не сте създавали нищо интелектуално. И да се хвалите, че си крадете, щото го имало безплатно - в повече е. Дето се вика - трайте си поне. Все едно в магазините да приветстваме крадците. И даже да им раздадем стоката безплатно. Още живеете в 2000 година.
Нарушаваме авторски права друг път. Споделяйки книга, диск, плоча с някого нарушаваш ли авторски права? Почти всичко качено в торент сайтовете първоначално е било закупено от някого и дали ще го сподели с цялото село си е негов проблем.Твърде много се перчиш за неща, които нямат значение.
Съжалявам, че освен беден, си и стар. Но нито едно от двете не ти дават предимство - не само в тази дискусия, но и по принцип.
Вие нарушавате авторски права, защото никога не сте създавали нищо интелектуално. И да се хвалите, че си крадете, щото го имало безплатно - в повече е. Дето се вика - трайте си поне. Все едно в магазините да приветстваме крадците. И даже да им раздадем стоката безплатно. Още живеете в 2000 година.
какво го галиш с перо тоя цървулетко , не виждаш ли колко е прост ... прочети му в профила старите постове от години насам и ще видиш колко е неадекватенНарушаваме авторски права друг път. Споделяйки книга, диск, плоча с някого нарушаваш ли авторски права? Почти всичко качено в торент сайтовете първоначално е било закупено от някого и дали ще го сподели с цялото село си е негов проблем.
Пример с българските нови филми. Ако не са торент сайтовете вероятно щяха да са гледани само от екипа и родните им. Ще си купиш ли албум на дует Ритон? Молец? Мила Роберт ( тотал щета ), разните там Дара 1, Дара 2, Рафи и прочие недоразумения?
То не е заради парите, брат. Особено за деца гейфликс не е много подходящо.Давах просто пример. Аз плащам само Нетфликс, че жената гледа и синковеца ми точи картите за игри. За мен не харча![]()
Споделял е, не е от тегленето. А и в свободните юродържави, впн е задължителен. Аз например, последните години хобито ми е да се ровя из исторически документи и думички като нацита, фашаги, хютлер.. задействат алгоритъма. Уелком то юропе.Сигурно има, макар че мой познат си получи по пощата честитка след година-две.
Разбира се, че нарушаваш. Авторските права казват, че купуваш за лична употреба. Не се включва право за разпространение или отдаване под наем. Затова няма видеотеки вече.Нарушаваме авторски права друг път. Споделяйки книга, диск, плоча с някого нарушаваш ли авторски права? Почти всичко качено в торент сайтовете първоначално е било закупено от някого и дали ще го сподели с цялото село си е негов проблем.
Пример с българските нови филми. Ако не са торент сайтовете вероятно щяха да са гледани само от екипа и родните им. Ще си купиш ли албум на дует Ритон? Молец? Мила Роберт ( тотал щета ), разните там Дара 1, Дара 2, Рафи и прочие недоразумения?
ей палячо мамин... кой беден , кой богат никво значение няма , със скоростта на светлината да ме гониш не можеш ме стигна да те еба у цървула! Ах как ми липсват 90-те години когато нямаше интернет и не можехте да се оплаквате , а на улицата бяхте поредните мишоци....