Продавам акаунт в икариам.бг

Статус
Not open for further replies.

tiger13

New Member
Здравейте.Значи продавам акаунт в икариам.бг.Акаунта е г/д добър, развивал съм го 1 година някъде.Има над 330 000 точки,6 града,5 000 000 злато,111 кораба.В добър съюз съм и 50% от хората са около мене.Армия нямам, защото предпочитам да добивам злато, пък и никой не ме напада.Ако някой иска да го купи нека да пише да дам повече информация.Имам добри връзки със доста силни играчи, може да продължите да ги поддържате.Също така ще ви кажа и как да дигате точки, стига да имате търпение.Акаунта се продава по простата причина, че нямам време за играта.
За цена ще се разберем :)
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

По голяма простотия не бях чувал хахах
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

аз пък продавам "не се сърди човече" с шестици на всички страни на зарчето
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

що?
Звучи яко, не се знае кво е точно ама ако знаех сигурно щеше да му звучи още по-яко :)
що да не си го купя..
стига сте се карали пак
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

Респектиращо е такова:

"Има над 330 000 точки,6 града,5 000 000 злато,111 кораба"
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

добре, давам 5000 точки и 1 000 злато (колкото и да е това) след прехвърляне на акаунта ... а и един кораб да си ги носиш
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

е тия точки толкова ли тежат и толкова ли място заемат?
Кораба мога да си го изтъргувам намясто за нещо друго а точките на две камили и да ми ги донесат еваш еваш.. не бързам..

златото ще си го транспортирам с брониран кораб :)
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

Абе вие нормални ли сте ? Стига сте му спамили темата накрая като го продаде ще има да завиждате ;)
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

смейте се....
аз преди като играх lineage и виждах страшно много продавания/купувания...
като видиш как един прост лък A grade се продава за 600$ и очите ти стават палачинки
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

Абе айде да си направим сервер на лайнейдж или там както се казва, ще го ранкнем и ще си продаваме итеми :d
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

Не трябва да се допускат подобен тип теми според мен, защото форума ще се превърне като bg-best. Ще започнат да продават кредити в БГ Мафия и к'во ли още не. Направете още един форум - kids.predpriemach.com и там да си разцъкват подобен тип сделки ;)
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

И аз имах развит акаунт в astro empires, но не се бях сетил да го продавам, въпреки че го бях платил за 1 година.
 
От: Продавам акаунт в икариам.бг

акаунта е продаден за 90лв.Моля да се локне темата.
Няма да коментирам тъпите ви мнения!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе