Продавам аукцион платформа (сайт) сходна на eBay

dropaway

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам аукцион платформа сходна на eBay, има опция да се промени на онлайн магазин, към системата е включен и домейн .bg, естествено по желание на клиента. Сайта има уникален дизайн, администраторска част за управление на сайта, както и много функции свързани със потребителите на сайта и публикуването на търгове/ обяви.

За повече информация - на Л.С.
 
От: Продавам аукцион платформа (сайт) сходна на eBay

И за мен инфо :)
 
От: Продавам аукцион платформа (сайт) сходна на eBay

ако е легална, мола инфо и на мен
Колега, и аз си мислех да задам такъв въпрос, но пък не ми е ясно точно какво значи да е легална или нелегална предлаганата платформа и по-важното - какви може да са последиците , ако я купя и ползвам? Задавам въпроса към теб, защото си спец в такава област , но моля и автора на темата да отговори тук в темата.
 
От: Продавам аукцион платформа (сайт) сходна на eBay

Колега, и аз си мислех да задам такъв въпрос, но пък не ми е ясно точно какво значи да е легална или нелегална предлаганата платформа и по-важното - какви може да са последиците , ако я купя и ползвам? Задавам въпроса към теб, защото си спец в такава област , но моля и автора на темата да отговори тук в темата.

По принцип има няколко читави клона на ибей (платени, правени от фирми - лично аз харесвам само един от тях), но всичките ги има нулнати(откраднати от създателите им и пуснати безплатно). Проблемът с нелегалните копия е основно в сигурността на разплащанията - много нулнати се правят с цел кражба на кредитни карти и лични данни. Съвсем отделно е, че търговия се прави с доверие, а едно "разобличаване" ще съсипе бизнеса от раз. И язък за развиването, труда и вложените пари.
 
Последно редактирано:
От: Продавам аукцион платформа (сайт) сходна на eBay

Здравейте, в отговор на въпросите ви, платформата сме я закупили от чужбина предполагам от риселъри, които ни увериха че няма проблем да се модифицира и инсталира на наограничен брой домейни, така ние я редактирахме по наши изисквания за България, общо взето е това. За други въпроси може да пишете на Л.С.
 
От: Продавам аукцион платформа (сайт) сходна на eBay

Здравей, имам интерес, ако може и на мен да се изпрати.
 
От: Продавам аукцион платформа (сайт) сходна на eBay

Здравей, може ли повече информация, демо и информация какво предлагате. Благодаря!
 
От: Продавам аукцион платформа (сайт) сходна на eBay

Здравейте!
Ще може ли и на мен малко повече информация и демо
 

Горе