Продавам база данни с информация за компютърни компоненти или достъп до нея

JLV

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Разполагам с база данни за компютри, компоненти и аксесоари.
Базата съдържа:
1 Производител
2 Модел
3 Линк към конкретния артикул в сайта на производителя, ако е възможно да се хване такъв
4 Описание и/или спецификация
5 Галерия с минимум една снимка на някой артикули 10+

Може да бъде закупено инфо само за определени артикули или цялата база към момента. Възможно е да се поръча събиране на инфо за артикули, който не фигурират в базата. Има вариант за абонамент по този начин се получава достъп до базата и до постоянните актуализации или ВИП абонамент който освен ползването на базата дава и право за заязка за събиране на инфо за определен брой артикули месечно.

При заявка или абонамент се генерира XML който съдържа гореописаните елементи на базата и Вие си го импортвате по удобен за вас начин.

Ако проявявате интерес свържете се с мен на 0885454322 или на Skype: janko_vlahov



Допълнение:
За хора разработващи или поддържащи сайтове или уеб-магазини на компютърни фирми.

Ако предложите на ваши клиенти и те проявят интерес към базата с данни, за вас е предвидена комисионна 10% при директно закупуване и 15% от месечната вноска при абонамент(или 10% директно при сключване на договор).

Всеки който е посредничил и се е стигнало до зделка ще бъде възнаграден.

Базата успешно може да се използва и от фирми извън България
 
Последно редактирано:
От: Продавам база данни с информация за компютърни компоненти или достъп до нея

Колко артикула съдъджа базата? Има ли гаранция, че базата е винаги актуална при абонамент?
 
От: Продавам база данни с информация за компютърни компоненти или достъп до нея

В момента в базата има инфо за около 15000.
Инфото не се променя с времето а ако имаш в предвид дали се допълва регулярно да допълва се. Разбира се ако имам повечко финансов ресурс нарастването и ще е доста по-бързо, а не само по няколкостотин артикула месечно.
 
От: От: Продавам база данни с информация за компютърни компоненти или достъп до нея

Можеш ли да ми пратиш примерни данни както и ориентировъчна цена на мейла - derprofi24 в джи мейл ком.
 
От: Продавам база данни с информация за компютърни компоненти или достъп до нея

Добавено е и предложение за посредници.
 
От: Продавам база данни с информация за компютърни компоненти или достъп до нея

прати и на мен цена и подробности на лично или скайп ilianskih
 
От: Продавам база данни с информация за компютърни компоненти или достъп до нея

@ilianskim
писах ти в скайп но за две седмици не съм те засичал на линия
 

Горе