Продавам банер 120х240 в 11 годишен новинарски сайт с 1500+ уникални/дневно

Veselushko

Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Здравейте отново и отново. Досега офертата беше само за предприемачи, с които съм работил, но реших да я направя публична, с надеждата да има интерес :)

Малко информация:

Размер на банера: 120х240
Разположение: Сайдбар горе-ляво, първа позиция под хедъра на сайта(видим без скролване)
Брой страници на които ще се показва: 216 000+
Гарантирани импресии: 80 000/месец(миналия месец са били 120 000, така, че всичко над 80 000 е бонус :) )
Цена:
1 или 2 месеца - 30 лв. на месец
3 до 6 месеца - 20 лв. на месец

Цена на 1 000 импресии(груба сметка на базата на гарантираните импресии):
1 или 2 месеца: 38 стотинки/1 000 импресии.
3 до 6 месеца: 25 стотинки/1 000 импресии.

Информация за рекламодателите:
*Рекламата Е подходяща за:
- Сайтове за туризъм (разбирайте резервации за хотели, почивки, самолетни билети)
- Магазини (за всякакви стоки, но с препоръка от мен за стоки под 400 лв.)
- Сайтове за групово пазаруване (сайта е регионален и по конкретно Плевенски, а в Плевен сайтовете за групово пазаруване още не са добили такава популярност)
- Женски сайтове (услуги, стоки, рецепти, информация - по данни от фейсбук страницата на сайта 67 процента от потребителите са жени)

*Рекламата НЕ Е подходяща за:
Развлекателни сайтове (няма какво да ви лъжа - ако имате развлекателен сайт, не мисля, че рекламата ви ще е успешна - потребителите са предимно хора над 25 години, средно и високо интелигентни със средни доходи, следователно едва ли ще има голям интерес за игри, музика, филми)

Допълнителна информация: Ако желаете да рекламирате, но нямате банер, или имате, но нямате такъв размер - банер ще ви бъде изработен безплатно на базата на съществуващ ваш банер или изцяло нова изработка.

Линк към сайта предоставям на всеки проявил интерес в темата или на ЛС

Възможно е да съм пропуснал информация, така че ако имате нужда от доуточняване на детайли - алармирайте.

Желая успешен бизнес на всички(и както винаги, най-вече на този, който купи банера :) )!
 
От: Продавам банер 120х240 в 11 годишен новинарски сайт с 1500+ уникални/дневно

Здравей, аз съм заинтересован.

Ще пусна реклама за 3 месеца , като начало това мога да си ппозволя :)

Пиши ми на лични или на info[at]v-maps.com, имам и един друг въпрос към теб .

Успех
 
От: Продавам банер 120х240 в 11 годишен новинарски сайт с 1500+ уникални/дневно

От 26.06 нямам отговор от V-MAPS, така че обявявам позицията отново за свободна.

Поздрави!

p.s.: Рекламата може да бъде съчетана с различни по вид бонуси, взависимост от срока на покупка. Ако имате интерес, но се колебаете, свържете се с мен за да се опитам да ви убедя, като ви предоставя бонус, подходящ за сайта, който искате да рекламирате.
 
Последно редактирано:
От: Продавам банер 120х240 в 11 годишен новинарски сайт с 1500+ уникални/дневно

Банера отново се освободи. Ще се радвам ако отново проявите интерес бъдещи рекламодатели :)
Поздрави и успешен бизнес!
 
От: Продавам банер 120х240 в 11 годишен новинарски сайт с 1500+ уникални/дневно

прати линк и на мене!
 
От: Продавам банер 120х240 в 11 годишен новинарски сайт с 1500+ уникални/дневно

прати и на мен!
 

Горе