Продавам банер 160х600 във vicove.com - 600 000+ импресии месечно - 30 лв./месец

Veselushko

Member
Рейтинг - 100%
34   0   0
Здравейте отново.

Тазседмичната ми оферта към вас е следната:

Тип реклама: Банер
Размер: 160 на 600 пиксела
Сайт: http://www.vicove.com
Гарантирани импресии и срок: Гарантиран месец или до достигане на 600 000 импресии

Възможни плащания:
- Седмично - 7.5 лв./седмица
- Месечно - 30 лв./месец

И тъй като смятам, че рекламата трябва да бъде гъвкава: Възможни са нискобюджетни оферти, след уговорка с рекламодателя

Бонуси:

- Безплатна изработка на банер(в случай, че нямате изработен такъв)
- Линк или банер в развлекателен сайт (тъй като вариантите са 4-5 ще бъдат уговаряни в процеса на сделката)
- PR статия/ревю на ваш сайт(не е задължително да бъде рекламирания) с до 2 линка в нея.

Ако имате въпроси не се колебайте да се свържете с мен за да бъда максимално полезен. Надявам се на активност на офертата без значение дали е градивна критика или множество допълнителни въпроси възникнали в съзнанието ви.

Пожелавам ви лек остатък от седмицата и успешен бизнес!
 
От: Продавам банер 160х600 във vicove.com - 600 000+ импресии месечно - 30 лв./месец

Здравей. AP или PP приемаш ли?
 
От: Продавам банер 160х600 във vicove.com - 600 000+ импресии месечно - 30 лв./месец

Банера е зает до 15 септември. Благодаря за интереса. Ще пиша като се освободи.
 
От: Продавам банер 160х600 във vicove.com - 600 000+ импресии месечно - 30 лв./месец

Банера от утре е свободен. Ако има желаещи, не се колебайте да се свържете с мен.

Ако имате нужда от информация за ефективността на рекламата(CTR, средна цена на клик при обявената цена, брой импресии) - просто попитайте

Поздрави и благодаря отново за проявения интерес!
 

Горе