Продава се: Продавам бизнес

От: Продавам бизнес

Ного ескалираща примоцияя ве, напрао не можах са включа,,,, сакам втори дубъл :beer:

Няма да излизаш от темата, иначе като нищо си я изтървал. :D
 
От: Продавам бизнес

Хаха ами дано незакъснее тая промоция, че да не си отвисиш тука LD
 
От: Продавам бизнес

Сичко е путконтрол, той ма девне,,, ама и аз го девна даго ева :beer:

Звучи като сделката на годината. Дано се издебнете правилно, че да не стане грешка.
 
От: Продавам бизнес

Звучи като сделката на годината. Дано се издебнете правилно, че да не стане грешка.

Хехехехе, при мени грешки нема, чекам втория дубъл на полусъединител и паля гумите :beer:
 
От: Продавам бизнес

Хехехехе, при мени грешки нема, чекам втория дубъл на полусъединител и паля гумите :beer:

Ами да пуска вече тая промоция, че ще замирише тоя съединител :D
 
От: Продавам бизнес

Той е долен ляв пидал и отдавна замириса на пидерас
По случай днешния ден сайта ще работи/отключва безплатно до края не деня. Условието е да сте фен на facebook страницата му. Линкове за които се интересува на лично...
С най-добри пожелания...
Увеличи си ФБ страницата, никога не е мислил да продава нещо
 
От: От: Продавам бизнес

Той е долен ляв пидал и отдавна замириса на пидерас

Увеличи си ФБ страницата, никога не е мислил да продава нещо

Има май нещо такова.
 
От: Продавам бизнес

То па беши ена примоцияяя,,, мани бегай, бегай мани :lol:

Какво и е на промоцията.
В замяна на един лайк, които ти отнема точно 1 сек. получаваш безплатно услуга, чиято пазарна стойност към момента е 17.30 лв (по днешния курс на $)
И какво излиза, за 1 секунда от твоето време, получаваш 17.30 лв.

Относно това, че не си хванал промоцията, това си е твой проблем. Промоцията беше активна от 0:00 часа на 1-ви до 23:59. Това са 24 часа...
И на мен ми се е случвало да изтърва някоя хубава промоция, но за това съм си виновен аз а не търговеца...
 
От: Продавам бизнес

Какво и е на промоцията.
В замяна на един лайк, които ти отнема точно 1 сек. получаваш безплатно услуга, чиято пазарна стойност към момента е 17.30 лв (по днешния курс на $)
И какво излиза, за 1 секунда от твоето време, получаваш 17.30 лв.

Относно това, че не си хванал промоцията, това си е твой проблем. Промоцията беше активна от 0:00 часа на 1-ви до 23:59. Това са 24 часа...
И на мен ми се е случвало да изтърва някоя хубава промоция, но за това съм си виновен аз а не търговеца...

Ама ти сериозно ли ? :D
 
От: Продавам бизнес

Т.е., потребителите сами са си виновни, че са балъчЕта и отебаха промоцията?
 
От: Продавам бизнес

аз даже и не разбрах този бизнес какво отключва домашни телефони ли какви телефони
 
От: От: Продавам бизнес

Т.е., потребителите сами са си виновни, че са балъчЕта и отебаха промоцията?

В какъв смисъл?! Доста хора са възползваха от промоцията...
 

Горе