Продавам блог с приходи!

alus1onZ

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам блог, който е монетизиран с free hosting affiliate програма, която до момента за 3 месеца са изкарани $50 от нея и още $50 чакат approve.

Блога го изкарах на първа страница по основния му keyword "безплатен хостинг", като вчера имаше отново покачване в SERP-а с една позиция.

Домейна е регнат в godaddy, а хостинга е безплатен.

URL: bezplatenhosting.info

Блога се продава комплект с affiliate акаунта към него (компанията плаща през PayPal и можете да си смените PayPal email-а в affiliate акаунта си.

Трафика не е много, но е супер таргетиран и се конвъртва много добре към affiliate офертите.

Снимка от analytics -->

Ето и доказателството, че блога е мой --> Click

Цена за блога + aff акаунта - $100

И цената е такава само защото парите ми трябват спешно, ако никой не даде сумата, ще го сваля от продажба за сега.

За повече информация --> ЛС
 
От: Продавам блог с приходи!

Имам интерес, но не мога да ти пратя ЛС, защото съм нов във форума. Имам няколко въпроса относно сайта. Намери ме в скайп fishybul, за да се разберем.
 
От: Продавам блог с приходи!

Към момента блога е запазен за Irish като утре, ако се осъществи сделката ще ъпдейтна темата с актуална информация дали блогчето си има вече нов собственик или все още се продава.
 
От: Продавам блог с приходи!

Блогът бе успешно продаден на Irish. Изключително коректен човек, препоръчвам го на съфорумците, нищо че е още зеленичък тук :)

Искам също така да репортна потребител със скайп: knoxville952
Човека се опита да се представи за собственик на въпросния блог с цел да измами Irish и да прибере парите от сделката. Внимавайте с въпросния индивид, ако случайно се опита да ви пробута нещо и на вас.

Моля темата да бъде заключена, тъй като сделката вече е осъществена.
 
От: Продавам блог с приходи!

Аз също съм много доволен от отношението и коректността на @alus1onZ. Препоръчвам го като бизнес партньор на всеки!
 

Горе