Продавам валчери за реклама

bombataaa

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Продавам ваучери за гоогле адвурдс.
114лв за реклама.
1бр - 5лв.
2бр - 8лв.
3бр -10лв



skype:mitkostoev85

Моля не ми пишете лични съобщения.
 
Последно редактирано:
От: Продавам валчери за реклама

Даваш ли гаранция, че няма да баннат акаунта?
 
От: Продавам валчери за реклама

Даваш ли гаранция, че няма да баннат акаунта?


Такава гаранция едва ли някой ще ти даде...акаунта може да е 100% редовен но ти ако започнеш да рекламираш някой сайт който преди това пак си го рекламирал с ваучер, или един куп други неща който независят от акаунта. С две думи с тези ваучери всичко е на късмет, но пък си заслужава да опитваш.
 
От: Продавам валчери за реклама

Не е така!

Питам ако всичко останало си е редовно дали ще има проблем. Обикновено тези акаунти в който има само ваучер и нищо друго ги банват. Ако е така и аз мога да пусна оферта по 10лв. на акаунт, ама не искам да прецаквам хората. Затова очаквам конкретен отговор.
 
От: Продавам валчери за реклама

Ами гаранция няма.
Активирал съм над 15 ваучера и имам само 1 баннат.(Заради дублиран сайт)
Мога да ти дам само ваучер , но ти трябва сам да си го активираш. Така ще си 100% сигорен .
 
От: Продавам валчери за реклама

Значи не мога ли да ползвам втори ваучер и втори акаунт ако кампанията на сайта ми свърши с първия ваучер.Или ще ме баннат за дублиране.
 
От: Продавам валчери за реклама

danko6 можеш да ползваш но шанса да те баннат е много голям. По добре рекламирай някой друг сайт, не рискувай.


Прав си Maverick, заредените акуанти са голям риск. За това и аз предлагам само ваучери, не искам и мен после да ме псуват.
 
От: Продавам валчери за реклама

Да но ако премахна старата кампания след края.Нов ваучер, нов акаунт, ново име, пак същия сайт.Пак ли ще има бан.:(
 
От: Продавам валчери за реклама

След 2-3 дена ми свършва един ваучер и ще пускам втори акаунт към същия сайт и ще кажа дали съм изял банана :D
 
От: Продавам валчери за реклама

Тъй като обещах да пиша, в първия акаунт останаха около 5лв, спрях и изтрих кампанията и пуснах нова от втория, след около 30мин си тръгнаха рекламите наново, ще видим ще се усети ли гугъл...
 

Горе