Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Sammy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
Здравейте, продавам ваучери за адурдс, всеки е на стойност 50 австралийски долара, цената е 20 лева :) В момента имам 3 ваучера :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Тези ваучери могат ли да се ползват на вече създадени акаунти или са само за нови клиенти?
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

За съжаление е само за нови клиенти :(
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Няма повече ваучери :) Като има още ще пиша :)
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Защо не оставяте iTrader ?
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Имам един тъп въпрос (ще прощаваш Сами, ама пиша тука, щото не ми се пуска нова тема) - може ли ако до сега не съм ползвал адуърдс и тръгна да правя първата си кампания да зема някакъв ваучер за нови акаунти и него да използвам за зареждане на сметката (абстрахирам се от първоначалната такса от 10 долара за създаване на акаунта). Мерси :)
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Ами, точно това е идеята :) Ваучера на Сами е $60, но е махнал 10 долара такса, която от G си спират. Ако си се решил, вземи последния на Sammy, а аз ще си взема от Cybertack, че коренспондирам и с 2мата... :D
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Няма да вземам все още, щото ся си правих акаунта в пейпал и треа да получа кода та има време, ше се вредя по-нататък на опашката, просто питах информативно. :)
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Айде на ваучерите, засега има 2, специална коледна отстъпка от 5 лева Демек получавате 50$ за 15 лева дали не е оферта а :П
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

Айдеее остана един ваучер, склонен съм да го дам за 10 лева, защото изтича на 30.12.2008 :( Айдеее гореща оферта :) 10 лева какво му плащате :)
 
От: Продавам ваучери за Adwords на стойност 50$

последния ваучер е продаден :) Съжалявам амаа да бяхте по бързи ;)
 

Горе