Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

strana

Well-Known Member
Рейтинг - 97.7%
43   1   0
Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии.
Езици: английски, български, италиански, руски.
Тематики: здраве, икономика, имоти, политика, спорт, туризъм.
Цени*: 5 лв на линк (+ ограждащ текст).
Плащане: ePay, PayPal.
За контакти - на ЛС.

--------------------
* от 21.06.2010 цената за вечен линк става 5 лева (за нови клиенти). Тъй като ще се включват предимно в нови дописки, то PR на вътрешната страница вече няма да има значение.
 
Последно редактирано:
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Здравей,

интересувам се офертата ти за платени линкове може ли да ми пратиш сайтовете да ги погледна.

Пиши ми на ЛС
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Здравей,

Ще те помоля да уточниш поне език и приблизителна тематика, иначе ще трябва да ти пращам над хиляда сайта, повечето от които няма да ти свършат работа.
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

от вътрешни страници, индекси или както дойде?
Нещо за "уеб дизайн" и "изаботка на сайт" или някакви други неща може ли да закачим?
В текстовете ли ще са или по сайдбарове и други дизайн места?
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

1. Само от вътрешни.
2. Утре ще пусна сърч за "уеб дизайн" и "изработка на сайт" и ако има нещо подходящо ще ти го пратя на ЛС.
3. Само в текстовете са.
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Здравей,

В момента от руските предлагам в специализирани сайтове с тематики финанси, имоти, туризъм, както и в чисто новинарски с тематики икономика, имоти, култура, политика, спорт, страни, туризъм и други новини. Посочи ми ключови думи, които те интересуват, и ще ти изпратя на ЛС приблизителен списък с възможните дописки от сайтовете, за да си избереш.
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

А нещо свързано с козметика имаш ли? Но не ми трябват сега, ами за след 1-2 месеца може би, ще бъде ли валидна офертата?
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Специализирани сайтове за козметика нямам, освен няколко рубрики в медицинските, където предполагам, че ще има дописки с подходящи анкори. Офертата ще бъде валидна и за в бъдеще, да, но не съм сигурен дали ще задържа тези цени за небългароезичните сайтове (в момента са по-ниски, тъй като зарибявам тукашните колеги :) .
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Къш.

10-те мнения, които ти трябват, за да пуснеш тъй желания си линк във форума, можеш да ги флуднеш и в рубрика "Webmaster's Off Topic". В Пазара пречат.
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

strana, ако не намери уеб дизайн или изработка на сайтове, виж нещо за интернет, компютри, технологии, нещо такова :)
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Не, не намерих, затова и не писах на ЛС. Ще погледна за тези, за тях ще има със сигурност.

P.S. пратих на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии


Цени: PR0 - 2лв., PR1 - 3лв., PR2 - 5лв., PR3 - 7лв., PR4 - 10лв.

Посочения ПР на домейна ли е, или на страницата, където ще е линкът?
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

На страницата, на която ще е линкът.
 
От: От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и стат

Здравей,
Имаш ли нещо на бг за рекламни материали, рекламни сувенири и нещо за подаръци, онлайн магазин за подаръци
 
От: От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и стат

Здравей,
Имаш ли нещо на бг за рекламни материали, рекламни сувенири и нещо за подаръци, онлайн магазин за подаръци

Здравей,

Като словосъчетания не се срещат в новинарските дописки, но като отделни думи (рекламни, материали, сувенири, подаръци) има доста. Съществува обаче вариант за вмъкване на желаното словосъчетание (дописване на липсващата дума или създаване на допълнителен обкръжаващ текст към новината), където статията го позволява.
Пример: изречението "На изложбата се раздадоха много сувенири" може да стане "На изложбата се раздадоха много рекламни сувенири".

пп. Избягвам вариантите с разширяване на новината, тъй като при тези (българските) цени не мога да покрия труда по дописването на "обвивката", но ако държиш, не е проблем да се пуснат няколко по този начин.
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Валидна ли е офертата още? Интересуват ме здравни сайтове, предимно weight loss, hoodia и страници за лекарства, на английски език.,
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Линкове към дописки, които съдържат тези анкори, са пратени на ЛС.
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Oт днес (13.06.2010) спирам предлагането на англо, италиано и рускоезични вечни линкове на българския пазар. Предлагат се само в българоезични сайтове. Ако все пак някой има нужда от помощ или от съвет към коя борса да се ориентира за вечни линкове от сайтове на изброените езици или в кой форум на съответния език може да получи повече информация относно същността и цените на "вечните линкове" - да пише на ЛС.
 
От: Продавам "вечни" линкове от думи и словосъчетания в новинарски дописки и статии

Трябват ми пр3 и 4 в нишата на строителството. Намират ли ти се? И правиш ли отстъпка за количество. Примерно 10-15. И сам ли пишеш статиите или аз трябва да ти ги давам?
 

Горе