Продава се: Продавам видео на тема коронавирус

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Клипа е хумористично-информативен. Няма общо с влогърски клипове и прочее. Нещо като пранк е, но също и с информация. Имитирам чат в който различни субекти и обекти си чатят основно за коронавируса но има и някои други теми които са вплетени.
Още не съм го довършил, нямам и много свободно време, има още доста неща да се направят, но някой ако има интерес, на ЛС ще пратя няколко принт скрийна за някаква представа (поне) каква е стилистиката.

GordonGekko

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Прати моля те инфо да погледна
Поздрави

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Прати моля те инфо да погледна
Поздрави
Дай мейл ще ти пратя около 30-секундно screen cap интро на клипа.

Noke

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
По-добре патентовай видеото преди да пращаш демо, че някой може да ти открадено идеята, ноухауто и ти отиде бизнесо у ряката...

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
По-добре патентовай видеото преди да пращаш демо, че някой може да ти открадено идеята, ноухауто и ти отиде бизнесо у ряката...
Не искам да го качвам онлайн преди да е завършено. Не ми е проблем да ви покажа част от видеото, просто не искам да го качвам в общото пространство... Даже ме "сърби" да ви го покажа, но не искам да го качвам онлайн. Засега.

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
И? Същото ли е? Да, ест. черпил съм идеи някои неща са подобни. Чата търпи различни обрати.

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Акъл море, глава шамандура

Това видео да не е правено с някаква програма за учене на деца да правят видеа? От рода на drag &drop video maker for kids?

и btw : Едуард Сноудън
Ден, миличък, ден, от бърлога/обиталище. По коя медия, чу че е СноудЪн? Миличък.

Последно редактирано:

rkold

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Готино е, интересно ми е как продължава чатът. Ясно, че си черпил идеи от различни места, но аз на всички клипчета от този сорт се кефя. Успех!

П.С. Не е нито едното, нито другото, не се карайте - Сноуд'н.
Кой да го каже по-добре от самия Сноуд'н:
:D

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Готино е, интересно ми е как продължава чатът. Ясно, че си черпил идеи от различни места, но аз на всички клипчета от този сорт се кефя. Успех!

П.С. Не е нито едното, нито другото, не се карайте - Сноуд'н.
Кой да го каже по-добре от самия Сноуд'н:
:D
В интерес на истината аз съм гледал само 1 клип на тази тема, и да са стотици нямам идея. Видеото продължава микс от различни теми.

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
@[B]rkold[/B]

Само заради теб пускам още около 40 секунди от видеото, т.е. около 70 секунди. Но с намалена графика.

Pass: JunkXL

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Много дървено чувство за хумор, комбинирано с взаимствана идея, която вече стана вайръл в нета и последващите подобни клипчета винаги ще са в сянката.
Изпуснал си момента, а и клипчето все едно е мислено в междучасието на скучаещ ученик, 5-ти клас.

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
130 секунди:
pass: 130XXl

Горе