Продава се: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

cumo_bg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам §§§§§§§§

Използвани технологии:
- ASP.NET
- Webforms
- Linq to sql
- MS SQL

Моментните средно дневни уникални посещения са 130.
Месечния среден приход от адсенс е: 10 евро.
Възрастта на домейна е 8 години и 5 месеца.

Преди 3 години, когато се занимавах усърдно със сайта приходите бяха между 30-40 евро месечно, както и посещенията стигаха до 500 дневно.
При добра оферта, ще направя редизайн на сайта, като ще бъде респонсив. Нужно е да се слага и воден знак на сайта върху снимките, както и да се увеличи броят им, това също ще го направя.

Сайтът е от водещите на българския пазар, с потенциал за номер 1, просто трябва да се вложи малко повече труд, нещо за което нямам време.

При интерес, въпроси и повече информация пишете Лично съобщение.

Хубав ден :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Разбирам защо оценяваме творенията си най-високо и това е нормално, но не мисля за полезно да се слагат чак толкова розови очила в бизнеса. По-добре гледай фактите :) А те са, че сайта е водещ само в твоето сърце, а на българския пазар е мнооого далече от такова определение.

Ето защо - последната обява е пусната преди 5 дена! Сега реших да видя колко обяви са пуснати вчера в olx и само за имоти Продава са около 2400 (60 страници по 40), отделно са наеми и т.н, но тях не съм ги броил. Това е гигантска, колосална разлика. Също така потенциал за номер 1 вероятно би имал домейна owner.bg, но тези дето са *bg.com едва ли. Даже за owner.bg не е сигурно, защото все пак owner е чужда дума... иначе домейна е свободен ;)
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Аз пуснах в Google "сайт за имоти" и единственото място на което се появи ownerbg.com бе в тази тема...
По "недвижими имоти" и след като в първите 4 страници не намерих ownerbg.com спрях да търся.

Та, на въпроса: Къде е водещ и какво точно води?
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Водещ сайт за недвижими имоти с 10 евро печалба на месец :lol:
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Продавам ownerbg.com

Използвани технологии:
- ASP.NET
- Webforms
- Linq to sql
- MS SQL

Моментните средно дневни уникални посещения са 130.
Месечния среден приход от адсенс е: 10 евро.
Възрастта на домейна е 8 години и 5 месеца.

Преди 3 години, когато се занимавах усърдно със сайта приходите бяха между 30-40 евро месечно, както и посещенията стигаха до 500 дневно.
Тогава имах четирицифрено предложение, така че цената на която бих се разделил с него трябва да е също такава.
При добра оферта, ще направя редизайн на сайта, като ще бъде респонсив. Нужно е да се слага и воден знак на сайта върху снимките, както и да се увеличи броят им, това също ще го направя.

Сайтът е от водещите на българския пазар, с потенциал за номер 1, просто трябва да се вложи малко повече труд, нещо за което нямам време.

При интерес, въпроси и повече информация пишете Лично съобщение.

Хубав ден :)

Ти ли си правил сайта ?
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Напълно си прав във всичко и разбирам критиките, което казваш, но има някои неточности:
- Последната обява е от днес, като пред последните са от вчера
- Потенциала не е да стане номер едно сред сайтовете за обяви, а да стане номер едно сред сайтовете за Имоти без посредник
- Розовите очила, ги слагам на база на предложението, което имах преди 3 години, също смятайки 40 евро месечно, по 12, колко лева прави. Това са ми познанията за цена на сайт, колко приходи прави на година. Напълно разбирам, че в момента е далеко от тези, които аз си мисля, но с не големи усилия, може както казах да бъде водещ от сайтове за Имоти без посредник
- Относно домейна, напълно си прав, че е не е най-прекрасното име, но възрастта му е отлична.
- Въпреки силата на olx сайтът убеден съм има потенциал с промяна на дизайна и добавяне на някои по-добри функции от olx, както казах нямам време да се занимавам с това.

Относно розовите очила, едно нещо струва толкова, за колкото го купиш :)

RealMoney - има разлика между недвижими имоти и имоти без посредник :) Не търсиш правилно, коренно различни са нещата.

Виждам, че някой се забавлява с думата водещ сайт за недвижими имоти с 10 Евро, както казах ИМОТИ БЕЗ ПОСРЕДНИК :) Разликата е голяма.

Понеже виждам, че повече излиза забавна тази обява и поражда злостни коментари, които напълно разбирам :) ако има начин да се изтрие темата ще го направя, пък сайта като имам време ще го водя до желаните средства :)

Живи и здрави!
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Колко търсения има за това без посредник?
Давам 100 лева.
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Дигам на 200лв :)
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Наддаващите зададохте ли си въпроса, а къде ще го хоствам това чудо? :cry:
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Само да добавя това което са ти предложили преди 3 години си е за преди 3 години. Тогава пазара е бил различен, саитовете и конкуренцията също, отделно, че някои е имал намерение да се занимава с продажба на имоти и е имал излишни пари...
Сега нещата изглеждат различно в много отношения, и според мен си се прецакал като не си го продал на време...
Успех с продажбата все пак...
 
От: Продавам водещ сайт за имоти без посредник

Наддаващите зададохте ли си въпроса, а къде ще го хоствам това чудо? :cry:

аз лично нямам проблем с
ASP.NET хостинга :) пък и колегата ще го премести предполагам хихи
 

Горе