Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

genchosam

Well-Known Member
Рейтинг - 98.9%
89   1   0
Страницата е с тематика насочена към родината ни! Вече над 300 000 са я харесали.
d948a808c217c64d.png


Цени по договаряне над 8лв!
Начини на плащане: PayPal или Банков Превод (Дск банк)
Връзка с мен: скайп eros_pk е-майл eros_pk1[at]abv.bg
Поздрави!
Евгени Евтимов
 
Последно редактирано:
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Здравей колега,

Колкога горе долу посещения може да очаквам, ако пусна сайт за онлайн игри?
И били му пуснал групата на ЛС?
Също така колко време ще ми седи линка преди да бъде избутан надолу ?

Поздрави,
Симеон
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

@ Симеон зависи колко интересен е сайта ти и как им поднесеш линка,може да са 200-300 може и 50-100 може и повече..
- Имаш ЛС
- В страничката се дискутира но ще стой поне 2-3 часа

@ katsarov имаш ЛС
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Мнението ми е, че постнах fb страница с 160 фена, а след ден и половина станаха само 257 ... за мен тия пари са на вятъра, защото линка е седял на първо място сигурно за минути или секунди ...
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Мнението ми е, че постнах fb страница с 160 фена, а след ден и половина станаха само 257 ... за мен тия пари са на вятъра, защото линка е седял на първо място сигурно за минути или секунди ...
Никъде в темата не е споменато,че гарантираме фенове за страници, и линка ти не е стоял чак толкова малко на първа страница.От друга страна ти поднасяш страницата,тези фенове който са я харесали не са изкуствени,а реални.Ако на тяхните приятели им хареса също имаш шанс за развитие.

Не искам да се оправдавам,не си доволен,тези дни ще пусна бонус още един линк и тогава дано да се разубедиш,че парите са ти на вятъра ;)
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Не ви ли устройва офертата,страничката ни вече е с 298 930 фена и расте с всеки ден ! :)
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Темата ми стана "шльокавица".. вече сме 299 255 и предлагаме платена връзка за 7 лв ,горе посочената оферта за пакет линкове още важи и е с добра отсъпка,а Вие ще се възползвате ли ???
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Нагоре колеги,вече няколко възползвали се от офертата. Ваучерите важат използван е само 1 ;)
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Колко вървят линковете ?
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Абе пич, ти за prtscreen не си ли чувал. За първи път виждам някой да снима монитора си с телефон, за да покаже статистики. Смяяятай хахах :D :D :D
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Абе пич, ти за prtscreen не си ли чувал. За първи път виждам някой да снима монитора си с телефон, за да покаже статистики. Смяяятай хахах :D :D :D
Няма смисъл да ти обяснявам дълго и широко,защо снимките са така..! Чувал съм спокойно не идвам от гората хаха ,извинявай Но сте ми смешни с това тук че умеете само да критикувате всеки.Пишете в теми,а не ви интересува какво предлагат потребителите и за какво??? честито да ти е това мнение с което ме караш да се нервя!!!
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Пиша в теми, когато има какво да коментирам, а в твоя случай определено има :) Вместо да се нервиш, вземи си оправи снимките, че така с много зор човек може да разбере нещо.
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

Пиша в теми, когато има какво да коментирам, а в твоя случай определено има :) Вместо да се нервиш, вземи си оправи снимките, че така с много зор човек може да разбере нещо.
Поправих се :) Желаещи?
 
От: Продавам връзки в фейсбук страница ( 298 606 души харесват това)

имам сайт за ловен туризъм ставали според теб
и колко ще бъде цената за линка
 

Горе