Продавам гласове в Свежо - $5 = 100 гласа

От: Продавам гласове в Свежо - $10 = 100 гласа

Колега. Да питам само (ако може де), начина на докарване на svejo "натурален ли е" ? Заглозди ме едно съмнение и на майтап го пробвах. Докарах си 100 svejo like-a по един доста лесен начин (даже се учудих дали не е направена самата система по тоя начин) и статията ми стана свежа. Може и на ЛС да ми отговориш ако желаеш да не е публично.

Е, ти ся дразниш ли ни :( ? Тръгна да казваш нещо и се спря на най-интересното, бихме се радвали, ако споделиш голямата тайна на тези фейк лайкове :). Че от този ваш личен разговор - файда нямаме :Д
 
Re: Продавам гласове в Свежо - $10 = 100 гласа

Не. Гласовете НЕ са натурални. Хората, които се възползваха от услугата би трябвало да са го усетили, понеже гласовете се доставяха в рамките на 1-2 минути.
И въпреки това смея да твърдя, че ефект има, особено ако съвпаднат няколко фактора(прясно добавена статия, гласове + коментар/и). Това НЕ гарантира, че публикацията Ви ще стане свежа, но шансът това да се случи е голям.
 
Последно редактирано:
От: Re: Продавам гласове в Свежо - $10 = 100 гласа

Не. Гласовете НЕ са натурални. Хората, които се възползваха от услугата би трябвало да са го усетили, понеже гласовете се доставяха в рамките на 1-2 минути.
И въпреки това смея да твърдя, че ефект има, особено ако съвпаднат няколко фактора(прясно добавена статия, гласове + коментар/и). Това НЕ гарантира, че публикацията Ви ще стане свежа, но шансът е това да се случи е голям.
Колегата е коректен. Не смятам да му развалям бизнеса. Иначе начин има. В момента вече имам 3 статии които минаха като свежи през ден. Нарастване на трафик не обърнах внимание дали има. Ще пробвам тия дни да видя.
 
Re: Продавам гласове в Свежо - $10 = 100 гласа

По случай празниците днес, предлагам 70% намаление за всички поръчки от този момент до полунощ!
 
Re: Продавам гласове в Свежо - $10 = 100 гласа

Благодаря на възползвалите се!
Отговорено е на всички. Надявам се да сте доволни с резултатите. Гласовете дойдоха почти без пари.
От днес цените са както е обявено в първия пост(скоро ще бъдат нанесени корекции).
 
Вдигам темата нагоре и разбира се не просто така, а с пресни резултати от днес :)

rW1ohP5.png


Публикацията беше на тема "протестите в страната", а гласовете, които добавих бяха под 200.
Тези резултати са от полунощ до момента, понеже броячът се рестартира.
 
От: Продавам гласове в Свежо - $5 = 100 гласа

Да кажа и аз малко отзиви. Колегата достави бързо гласовете. Новината ми влезе в топ 5 за деня. Към момента обаче няма особено изменеие в трафика.
 
От: Продавам гласове в Свежо - $5 = 100 гласа

zdraveite sledkato vi izptq link li stava ni6to dr i vie 6te moje li da mi izpratite link za PayPal
 

Горе