Продава се: Продавам готова социална мрежа

Рейтинг - 0%
0   0   0
BGFace социална мрежа, подобна на Facebook. Предоставя разнообразие от функции.

Ето някои основни детайли и описания на платформата BGFACE:

  1. Функции:
    • Потребителски профили: Потребителите могат да създават лични профили със снимки за профила, корици и друга информация за себе си.
    • Новини и актуалности: Платформата предлага динамичен поток с новини и съдържание от потребителите, които потребителите следват.
    • Приятели/Следователи: Потребителите могат да се свързват с други, като ги добавят като ги следват.
    • Публикуване и споделяне: Потребителите могат да споделят текстови обновления, снимки, видеоклипове, аудио, генериране на ai публикации и връзки с приятели или публиката.
    • Реакции и коментари: Потребителите могат да реагират на публикациите с емотикони или да оставят коментари, за да участват в дискусии.
    • Известия: Потребителите получават известия в реално време за дейности, свързани с техните профили или публикации.
    • Чат/Съобщения: Bgface често включва система за чат и лични съобщения, позволяваща на потребителите да комуникират помежду си.
    • Групи/Общности: Потребителите могат да създават или се присъединяват към групи, базирани на конкретни интереси или теми.
    • Страници и Събития: Обикновено bgface поддържа създаването на страници и събития за продвижение на бизнеси, организации или публични събирания.
    • Хаштагове: Потребителите могат да използват хаштагове, за да категоризират и намерят съдържание, свързано с определени теми.
    • Настройки за поверителност: Потребителите могат да контролират видимостта на своите публикации и информация за профила чрез настройките за поверителност.
    • Административен панел: Платформата включва административен панел, който позволява на администраторите на сайта да управляват потребителите, съдържанието и настройките.
  2. Персонализация: Bgface обикновено предлага различни теми и шаблони, които ви позволяват да персонализирате външния вид на вашата социална мрежа. Можете да променяте цветовете, оформлението, шрифтовете и други дизайнерски елементи, за да съответстват на желания от вас изглед и усещане.
  3. Разширяемост: Bgface обикновено предоставя разширяема архитектура, която позволява на разработчиците да създават и интегрират допълнителни модули, теми или функционалности, за да подобрят работата на платформата.
  4. Хостинг: В момента се хоства на споделен месичен хостинг във NS1. BgFace може да се инсталира на ваш собствен сървър, като ви предоставя пълна контрол върху вашите данни и инфраструктура.
  5. Домейна е закупен на : 09.07.2023г.
  6. Мобилни приложения:В момента няма пуснати ,но при интерес може да добавим IOS и Android приложения срещу 500 лева
  7. Можем да добавим техническа поддръжка на платформата срещу 500 лв / месично.
Цена: 2500 лв / без включен хостинг/
*Цената може да се коментира

Линк към платформата: www.bgface.eu
 
Труда който съм положил даже са малко 2к. Някой колега ако го наемете да го направи над 10К ще ви иска

Сещам се за 4 open source варианта и няколко платени в платформи като тази, която пусна @xvi_. Няко дори включват чат ботове като ChatGPT. Има ли нещо, което да отличава твоята платформа?

Можеш да опишеш използваните технологии с техните версии и какви ресурси ще са нужни ако се скелйне за потрбители. Например 100,000 и 1,000,000 и 100,000,000. За да добием представа. Все пак някои хора сме техничари.

Факта, че си хостнал в NS1 на споделен хостинг ми говори, че е вероятно е php сглобка, която ако пуснем бенчмарк ще сгъне перформънса на първите 1,000 потребителя.

Писал си я преди няколко години. Това означава ли, че всичкия код и депендънсита вътре ще няколко години назад, а вероятно и по-назад и кой ще я ъпдейтне на последните версии ако е така?

С 500лв. месечно ще си вкараш автогол, защото ако се наеме някой като мен ще има да оправяш CVE-та и security фиксове докато си жив. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Труда който съм положил даже са малко 2к. Някой колега ако го наемете да го направи над 10К ще ви иска
Сещам се за 4 open source варианта и няколко платени в платформи като тази, която пусна @xvi_. Няко дори включват чат ботове като ChatGPT. Има ли нещо, което да отличава твоята платформа?

Можеш да опишеш използваните технологии с техните версии и какви ресурси ще са нужни ако се скелйне за потрбители. Например 100,000 и 1,000,000 и 100,000,000. За да добием представа. Все пак някои хора сме техничари.

Факта, че си хостнал в NS1 на споделен хостинг ми говори, че е вероятно е php сглобка, която ако пуснем бенчмарк ще сгъне перформънса на първите 1,000 потребителя.

Писал си я преди няколко години. Това означава ли, че всичкия код и депендънсита вътре ще няколко години назад, а вероятно и по-назад и кой ще я ъпдейтне на последните версии ако е така?

С 500лв. месечно ще си вкараш автогол, защото ако се наеме някой като мен ще има да оправяш CVE-та и security фиксове докато си жив. :)
Това от линка е което се продава. Там са и мобилните апове за платформата - по 50 долара…
 
Д
По скоро да не се опитваш да ловиш шарани.
За 2 секунди се намира скрипта и може да се види реалната цена.
Тук се виждат цените на мобилните приложения за който ни искаш цената х 5.
Не съм парадирал ,че съм аз автора на платформата и никъде не съм го споменавал. Труда се заплаща и моя труд за превод, подобрения и оправяне на няколко бъга съм решил ,че струва толкова. Купете си скрипта и ще разберете за какво иде реч.
 
Д

Не съм парадирал ,че съм аз автора на платформата и никъде не съм го споменавал. Труда се заплаща и моя труд за превод, подобрения и оправяне на няколко бъга съм решил ,че струва толкова. Купете си скрипта и ще разберете за какво иде реч.
Скрипта има малко бъгове а съппорта е топ, ползвал съм го.

Превода братле, чат гпт ми го оправи за минути от файловете.

ПП: А ти сигурно го даваш с бейсик лиценза без право на монетизация с директни плащания?
 
Това от линка е което се продава. Там са и мобилните апове за платформата - по 50 долара…

Не бях обърнал толкова внимание.

Тогава какво точно се опитва да продава като лицензите там нямат разрешение за препродажба? А за модификации трябва да се иска разрешение от оригиналния автор. :)
 
Не бях обърнал толкова внимание.

Тогава какво точно се опитва да продава като лицензите там нямат разрешение за препродажба? А за модификации трябва да се иска разрешение от оригиналния автор. :)
Аз не продавам скрипта продавам самата платформа. Скрипта няма право на продажби да. Относно модификации вие колко пъти сте искали разрешение от автор за да си правите модификации дори ако говорим за един шаблон на WP (те също са със същите изисквания както всичко във ThemeForest)
 
Ако обобщим - скрипта струва 200 долара, трафик няма, домейна е нов.
Пак не излиза сметката до 2500 лева.
 
Ако обобщим - скрипта струва 200 долара.

Че кога стана 200... бяха по 90 тоя и най-близкия му конкурент Sngine преди няколко години.

ПП: аз взех Sngine.
 
И нека не коментираме счупените логини... :)
 

Прикачени файлове

  • 1690139296100.png
    1690139296100.png
    20.2 KB · Преглеждания: 19
  • 1690139455703.png
    1690139455703.png
    18 KB · Преглеждания: 19
Счупени са защото са свързани към моя бизнес мениджър и аз съм ги премахнал. Най-вероятно новият собственик ще си добави.
 

Горе