Продавам готови пакети статии

proftrans

Member
Рейтинг - 85.7%
6   1   0
Здравейте, колеги, предлагам готови пакети с уникални статии - 5 броя в пакет. Постоянно подготвям нови пакети, темата ще се обновява ежедневно. Отделно приемам поръчки за преводи, писане и пренаписване на статии. Може от ваш източник, може и без. Цени и повече информация на лични.

Към момента не разполагам с пакети и повече няма да има, защото от опита ми - така се продават по-трудно и винаги има по някоя статия в пакет, която не е толкова интересна като тема, колкото останалите. За да избегна този проблем, направих елементарен сайт, на който може по всяко време да влезете и разгледате какво имам в наличност като статии и да си купите тези, които ви харесват. Отново може да плащате по-добре познатите начини, както до сега. Адресът на сайта е ContentMarket-bg.com - заповядайте!

Специално за всички колеги от форума съм пуснал ваучер код за 20% отстъпка от общата стойност на поръчката. За да се възползвате от него въведете код "predpriemach" (без кавичките) в полето за отстъпки и натиснете Apply Coupon. Количката ви ще бъде обновена и ще ви излезе дължимата сума с отстъпката.

При проблеми и за въпроси и препоръки можете да ми пишете тук на лично съобщение или чрез формата за контакт на сайта. Желая ви приятно пазаруване!
 
Последно редактирано:
От: Продавам готови пакети статии

Пакетът отиде при колегата GeorgiTodorov, до ден-два ще пусна още.
 
От: Продавам готови пакети статии

Добавен нов пакет - на здравна тематика. За справка - първото мнение в темата. За утре подготвям още 2 пакета, може да я следите.
 
От: Продавам готови пакети статии

Добавен още един пакет. Утре - още. Приемам и поръчки - за справка, в началото на темата.
 
От: Продавам готови пакети статии

И двата пакета заминаха при колегата norzep. Утре ще има още. Лека вечер!
 
От: Продавам готови пакети статии

Добавих още един пакет. Заради наближаващите празници, тези дни няма да правя толкова често пакети и статии, освен ако не са ми поръчани. За поръчки - ЛС.
 
От: Продавам готови пакети статии

Следпразнично добавен още един пакет - повече информация в първия пост на темата.
 
От: Продавам готови пакети статии

Скоро очаквайте нови пакети! Приемам и поръчки на лични!
 
От: Продавам готови пакети статии

Добавен още един пакет.
 
Последно редактирано:
От: Продавам готови пакети статии

Добавих промоционална оферта, заради материалите и тематиката, няма да е актуална още дълго и за това е на по-ниска цена и ако не се вземе скоро, ще я сваля от продажба.
 
От: Продавам готови пакети статии

Три пакета отидоха при колегата norzep. Утре ще добавя още в темата. Лека вечер!
 

Горе