Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

daynnite

Active Member
Рейтинг - 97.3%
36   1   0
Продавам бизнес-сайт за продажба на автогуми (реселър вие само приемате поръчката нищо повече дулъра/вносител се грижи за останалото) магазина е писан от нулата всичко е уникално, админ панела също е уникален, функционален и лесен за управление (управлявате всичко по сайта каталози оферти снимки поръчки снимки и тнт без да разбирате нищо от html css и php!) Moже да се променя и добавя всичко..............
Сайта е чисто нов не е пускан домейна е страхотен и стар 100% ще се индексира на първа страница. Идеята е проста препоръчително (но не задължително) е предприемача да е от София и да има фирма и просто да добави още едно перо към бизнеса си това е ултимативния вариант защото всички големи дилъри и вносители са в София. Просто се свързвате с тях и започвате да препродавате като реселър хостинг както прави 90% от конкуренцията в тази ниша ...........Това е накратко ако имате повече въпроси и интерес предоставям и демо на системата за управление

За въпроси и инфо ЛС

Домейн Име | URL: www.gumi.info

Приблизителна Цена: 300лв

Уникални Посетители за Месец: до 100

Page Rank: N/A

Система
: Къстъм

Дизайн: Къстъм

Начини на Плащане: банков превод pay pal

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
Последно редактирано:
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

Ориентировъчна цена? В момента имаш ли някакви договори или договорки по скоро с фирми, защото гледам имаш марки и размери качени или са само примерни неща качени? Може и на л.с.
Поздрави.
 
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

нямам договорки но ще дам данните на фирмите вносители на купувача всичко е качено като мостра просто всеки сам решава кой марки да сложи и да се свърже със вносителя ......много от вносителите внасят по няколко марки
 
Последно редактирано:
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

Нов съм във форума и не мога да пращам л.с. Нямам интерес към gumi.info, но ако продаваш xxxxxxxx ми пиши с оферта на л.с.
Поздрави!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

:) не се продават обявите .....много съм зле тъкмо се чудех откъде разбра обявите а то съм сложил facebook кутията на обяви в гуми :)
 
Последно редактирано:
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

А за ориентировъчна цена нищо не се разбра :) Довършена ли е системата, защото позволява да изпратиш поръчката без да са попълнени задължителните полета...
 
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

Цената е както се договорим на ЛС пратих ти оферта :)
 
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

ОТ фейсбук групата на гумите е видял за другия сайт най-вероятно !
 
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

Имам интерес към предложението.От София съм и имам фирма.Дайте линка да разгледам админ панела.И цена.
 
От: Продавам готов бизнес-сайт за гуми.

отговорих на всички

Довършена ли е системата, защото позволява да изпратиш поръчката без да са попълнени задължителните полета...

А това ще се коментира ли? :)
 

Горе