Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

izarkov

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн. В началото на тази година е регистриран домейна www.printic.bg, сайтът е правен на wordpress, темата е разработвана специално за сайта. В момента не се вижда сайта но е онлайн. Има направена и facebook страница, skype, клиентска област където ще се качват готови варианти на дизайна и клиентите да могат да ги одобряват и много други допълнителни екстри към самия сайт. Проекта е да могат да се поръчват рекламни материали директно през сайта, като са направени калкулатори за да изчисляват цената на продукта. Продавам домейна заедно със сайта, защото нямам време да се занимавам с този проект, необходимо е само да се сключат договори с печатниците за да могат да ви печатат рекламните материали. Има опция допълнително да предоставя всичко което е правено за визията на сайта, темпейти, банери и т.н. към сайта.

Цената ще се коментира с човека който има сериозен интерес към домейна и сайта.

За контакти с мен:
- Skype: iliyan.zarkov
- E-mail: [email protected]

Начини на плащане: Epay.bg, Easypay, Пощенски запис, Банков превод
Моля да пишат и да се свързват само хора които се интересуват от такъв вид проект, и да не публикуват глупави коментари.

Поздрави и успешен ден!
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Сайтът втори ден се обновява?
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Сайтът е в режим на поддръжка умишлено, които има интерес мога да му го активирам за да го разгледа.
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Проявявам интерес. Имам желание да го разгледам и цена на лично. Също така и цена без домейна ако има опция.
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Моля, желая да го разгледам.
Благодаря Ви!
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Изпробвах всички начини за контакт... тук мейл и скайп /признавам си и аз не съм много редовен в скайп за да достави, но все пак опитах/. Проявявайте малко интерес когато искате да изкарате някой лев. А не просто да хвърлите една тема и след месец да има отговор. Надявам се поне цената да е наистина атрактивна за да си е струвало чакането и усилията за контакт.
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

И аз писах на човека, но никаква реакция...
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Съжалявам за забавянето, отговорил съм на всички когато имах възможност, просто отсъствах , онлайн съм вече, можете да ми пишете директно на скайп да коментираме сайта.
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Искам да погледна сайта.
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Здравейте,

Изпитвам интерес, но за съжаление не мога да ви пиша лично съобщение. Бихте ли се свързали с мен чрез л.с.?
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Изпратил съм информация на всеки един, на лично съобщение или на майла.
Сайтът все още се продава.
 
От: Продавам готов сайт за рекламна агенция + домейн

Здрасти,
Може ли да ми изпратиш цена и достъп да го погледна. Благодаря!
 

Горе