Продава се: Продавам два работещи онлайн магазина

nadalavera

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте поради ограниченото време и ресурси с което разполагам реших да се разделя с два от онлайн магазините си.
Подходящи са за хора който имат време и възможност за развитието им.
И двата магазина имат голям потенциал за развитие и доходност.

1.Онлайн магазин за Audi Аксесоари
Пуснах магазина октомври 2017г, реално е работил до нова година.
За периода има:
Поръчки през магазина 133бр
Поръчки по телефона около 20бр
Домейна изтича на 02.10.2018
ФБ страница няма
Налична стока има за около 500 лв
Има голям потенциал в сегмента!
Споделям доставчици и идеи за развитие със купувача.
Цена която търся е 1500 лв.
Линк на заинтересованите на лично.

2.Онлайн магазин за дамски обувки, кецове, маратонки, сандали.
Пуснах магазина в началото на миналата година и е работил до края на юли 2017г
За периода има около 500 поръчки в магазина и около 200 по телефон и фб страницата.
Домейна изтича на 25.12.2018г
ФБ страница натурална 12 500
Налична стока за около 3000 лв
Споделям складове и идеи за развитие със купувача.
Цена която търся е 3500 лв.
Линк на заинтересованите на лично.
 
Здравей,ако може на лично да ми изпратиш втория сайт(дрехи,кецове...) и малко по-подробна информация.

Поздрави!
 
И аз имам интерес към магазина "Audi" ако може линк и каква стока е налична. Благодаря!
 
Здравейте и на мен линк към магазина за аксесоари
 
Здраейте, имам интерес и към двата сайта.
Може ли повече информация, на лично съобщение и съответно линкове към магазините?
 
Здравей, интересувам се от сайтовете, ако може линк на лично.

Поздрави
 
Здравейте,
Моля за допълнителна информация за двата сайта на лично и да ми изпратите посещенията през периода когато са работили сайтовете. Как за половин година новосъздаден сайт генерира 700 поръчки, моля да подробна информация? Благодаря предварително.
 
Здравейте,
Моля за допълнителна информация за двата сайта на лично и да ми изпратите посещенията през периода когато са работили сайтовете. Как за половин година новосъздаден сайт генерира 700 поръчки, моля да подробна информация? Благодаря предварително.

Моля и на мен да изпратиш същата информация, но само за първият сайт "audi". Благодаря!
 
И аз имам интерес! Изпратете ми информация и за двата магазина, ако все още не са продадени, разбира се.
 
Здравейте, имам интерес към сайта за Audi аксесоари. Ако може повече информация на лично.
 
Здравейте, имам интерес към втория сайт. Ако може повече информация на лично съобщение.
 

Горе