Продава се: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Точно така, потвърждавам.
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Разгледах сайта и смятам, че има много потенциал за развитие. Сметките на колегите са правилни и е неоспоримо, че няма много сайтове с чисти приходи всеки ден. На мен бизнес моделът ми се струва устойчив, но просто нямам физическото време да се занимавам. Успех с продажбата на колегата и късмет на новия собственик! Поздрави!
 
Re: От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Разгледах сайта и смятам, че има много потенциал за развитие. Сметките на колегите са правилни и е неоспоримо, че няма много сайтове с чисти приходи всеки ден. На мен бизнес моделът ми се струва устойчив, но просто нямам физическото време да се занимавам. Успех с продажбата на колегата и късмет на новия собственик! Поздрави!

Мнения ли трупаш.
Как един модел 99% зависещ от ФБ може да е устойчив?
Утре ФБ вкарват нек'ва простотия и тия странички дето носят трафик умират. Не е като да не са го правили.
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Може ли информация със урл-то на лично.
 
От: Re: От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Мнения ли трупаш.
Как един модел 99% зависещ от ФБ може да е устойчив?
Утре ФБ вкарват нек'ва простотия и тия странички дето носят трафик умират. Не е като да не са го правили.

Колега,
Виждам, че се занимаваш с facebook скриптове, фейсбук спам и лайкджакинг. Да, когато си от черната страна няма нищо устойчиво ;) Човекът, който продава сайта ми показа статистика, всичко при него е правено органично и с платена реклама. Това беше причината да напиша, че е устойчиво. "Простотиите" ФБ ги вкарват за такива шанаджии, като теб!

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Всъщност натурални или не, факт е че всички фейсбук страници пострадаха от намалянето на рийча последните 2години.
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Ами откакто ги имам, ФБ страничките не са пострадали, даже напротив. Всичко е правено таргетирано, с платена кампания и се развиват с постове и линкове всеки ден. Така че аз нямам проблеми с активността. Отговорил съм на всички, ако някой съм пропуснал-нека пише. Благодаря ви за интереса.
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

може ли линк и за мен :)
 
От: Re: От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Мнения ли трупаш.
Как един модел 99% зависещ от ФБ може да е устойчив?
Утре ФБ вкарват нек'ва простотия и тия странички дето носят трафик умират. Не е като да не са го правили.

Сайта не знам кой е, а и не искам да знам, защото за в момента не мога да си позволя сумата. Обаче това е най-добре описаната обява за продажба, която съм виждал и най-важното с потвърдени данни от няколко колеги! Търсиш под вола теле! :) Риск има, вярно е, но къде ли няма? Все пак е разработен сайт, който има голям шанс да си върне парите. Ако Левски беше с цървули...ако, ако. А ако развиваш сайт от нула за колко време и дали изобщо ще генерираш подобни доходи?
 
Последно редактирано:
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Leverage, благодаря за положителната оценка. Мога само да допълня, че органичния рийч на ФБ надхърля 50 %, докато повечето страници е не повече от 5-10%.
 
Добре де, само си какзвам мнението. А то е, че тая инвестиция НИКОГА няма да се избие, камо ли да си на печалба.
Най-вече заради зависимостта от ФБ.
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

garnet, това за инвестицията не е така и ще ти кажа защо. Инвестицията наистина беше голяма, но и приходите никак не са лоши. Все пак това са реални хора, събрани в 2 много големи ФБ страници. Плюс органичните посещения от статиите, разбира се. Ти сам знаеш, че кокото повече съдържание се качва в даден сайт, толкова повече расте трафика. Ти си скептично настроен - ОК.
Ако сайтът не го продам - продължавам да си го развивам. Просто парите ми трябват за старт на ново начинание. При положение, че правя 1000 лева без сериозни линкове, то за около 1 година и 3 месеца сайта ще си избие цената, която му търся. А може и двойно по-малко, при положение, че купувача увеличи статиите в него. Поздрави!
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Може ли сайта на ЛС?
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Здравей,
Моля за адрес на сайта и страничките.
Благодаря ти предварително!
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Здравей,

Аз също проявявам интерес. Моля, ако може и на мен линкове на сайта и фейсбук страничките.

Благодаря предварително!
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Добре много ми е интересно как човек би продал готов разработен бизнес, който му носи около 1000лв чисто на месец?
Аз ако имах не бих го продавал освен ако нямам опасение, че скоро ще тръгне надолу и искам да му взема добри пари докато е в пика си. Няма логика!
Значи човека продаващ го има капацитета да развие този бизнес (разполагайки с нужните познания и финанси за да ги реализира?, успял е да го направи и ще го продаде. Защо?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Ами може да му трябват 15 бона на куп за нова кола примерно. В единия случаи имаш месечна дългосрочна печалба, в другия пари на куп...
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Ами може да му трябват 15 бона на куп за нова кола примерно. В единия случаи имаш месечна дългосрочна печалба, в другия пари на куп...

Пак няма логика. След като имам вързан доход от по 1к на месец и 20 бона да ми трябват, заем ще тегля ...

Странно е да искаш да се отървеш от бизнес правещ 1к чисти приходи на месец за по един час работа на ден. Мен лично би ме притеснявало това, че няма органик трафик и то никакъв, ако фб ми прицакат рийча или нещо със страницата ми стане, ще трябва да се наливат отново кофи с пари.

Но то в нета всичко е непостоянно, за това конкретна причина за продажбата не мога да видя... все едно да имам кокошка дето ми снася златни яйца и да ви продам кокошката вместо яйцата :D
 
От: Продавам действащ разработен бизнес с всекидневни приходи

Windboy, не е странно, просто ако не го продам ще си го развивам, но ако пък успея - започвам нещо ново. За всяко нещо си има ценители и купувачи, нали така? Тук са продавани доста сайтове, които струват и повече, пък изкарват по-малко. Поздрави
 

Горе