Продавам дизайн за сайт за радио

От: Продавам дизайн за сайт за радио

Дизайна е от Бай Тешо! Но аз съм го навязал и кодирал и попороменил някой неща!
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Дизайна е от Бай Тешо! Но аз съм го навязал и кодирал и попороменил някой неща!

ама то има една картинка кое си попроменил и кое си кодирал? :lol:
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

На пика е дизайна, а ъз съм го кодирал и нарязал!

Наистина ли не знеиш какво е това?

:lol::lol::lol::lol:Явно да, щом спориш!:lol::lol::lol::lol:
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Или си такъв тъп улигофрен, че не разбираш от намеци. :lol: Дразниш ме много.
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Искаш да направиш пари от готов продукт - дай избор на евентуалния потребител. Като отидеш до баничарницата, там има няколко вида баница, нали? Не всеки харесва такава със сирене, някой обичат повече извара, за това леличката от лафката се радва на потребители.
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Еми дадоха ми съвет да започна да правя по поръчка, отворих тема, ама пак спамери като Вас почнаха да се заяждат!
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Ама нали се сещаш, че ако някой го иска, няма да чете спама(или поне няма да му обръща внимание). Ти се радвай и на съветите, които ти дадаха...
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

спрете да се заяждате с всеки, нямате ли др. работа.

Daemon, тук никой няма нито пари нито желание да купува каквото и да е! Търси другаде... ги еба путките майни нямат си др. работа ми пускат ялови мнение .. аз затова не се занимавам с невежи българи!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Искаш да направиш пари от готов продукт - дай избор на евентуалния потребител. Като отидеш до баничарницата, там има няколко вида баница, нали? Не всеки харесва такава със сирене, някой обичат повече извара, за това леличката от лафката се радва на потребители.

ТИ НЕДЕЙ ДАВА ТЕЯ НЕНОРМАЛНИ СРАВНЕНИЯ - , къв си ти бе че да проваляш темата на човека с грозните си сравнения! Я земи млъкни и ни оттърви от присъствието си
 
Последно редактирано от модератор:
ами тук пазара е такъв и купуват и продават доста и си седят коментарите а като услуга нарязване и кодиране много работа може да си намери
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Е поне няколко мормални хора се появиха! Аз микам някой мод ако въобще има да локне темата, че да не се спами вече от идиоти!
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Така пичове администратори, форум с базар/борса, не се прави ! :!:

Давате пари за реклами, правите, струвате, фърляте труд и мерак, и няколко видиотени тъпанара развалят всичко, и обезмислят харчовете и труда ви. Трябва да имате твърда ръка, да наложите ред и дисциплина, а те се създават с глад, бой, ебане, едри въшки, и пак в същия ред, после отначало, и още, и още....и после пак отначало !

В борсата коментарите за цените и заядливите постове трябва ДА СА АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНИ ! Обяви без обявена цена - също ДА СА АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНИ ! Иначе не става... Вижте как е сега - идва някое момче, опитва се да продаде нещо, веднага му скачат няколко безмислени тъпанара, които нито купуват, нито продават, а само ръсят ненужни мнения.
Че аз ако съм продавач, ще стъпя ли повече тука ?? Никога...

Коментари по качеството или вида на предлаганото, да се допускат само ако : ПРОДАВАЧА ТЕНДЕНЦИОЗНО СЕ ОПИТВА ДА ИЗМАМИ КУПУВАЧИТЕ. Примерно - Сайта прави по 300 лв. месечно, или : Сайта има по 1500 УВ дневно, и тези твърдения са ОЧЕВИДНО И ДОКАЗУЕМО неверни.
Дали един продукт е красив или грозен, дали е функционален или не, дали е направен от готов материал за 2 или за 20 дни, НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА Е ПРЕДМЕТ НА ОБСЪЖДАНЕ, това всеки сам си го преценява.

Или незнаещ човек задава прост въпрос...веднага следват купища подигравки, прочети това, прочети онова, аз колко съм изчел, ехееее, ти отведнъж искаш да научиш всичко. Вместо с 2-3 елементарни изречения, да се опитате да му помогнете, не да му се подигравате.
И после същия да го чакате пак да дойде, няма да стане.

Като изгоните 5-6 човека перманентно, като накажете още толкова за 2-3 седмици, ако трябва пукнете 2-3 тикви, като сте твърди и строги, тъпото българче-вебмастерче рано или късно ще влезе в релси, и форума (в частност борсата) ще тръгне както си му е реда. Вас ви е страх да правите забележки, камо ли да баннете или да изгоните някого... За жалост, вече се е наложило мнението, че тук нито можеш да купиш нещо, нито можеш да продадеш нещо.

В един форум не трябва да има групички, един като лавне, като бездомните помияри, другите веднага да го последват. Един уважаващ себе си администратор, не трябва да подкрепя такива групи, трябва да е далеч от интриги и клюки, админа трябва да е като бог, високо над всички, и само да раздава правосъдие, без да се налага да дава обяснения никому. И най-важното : Глад, бой...и нататък си го знаете!
 
Последно редактирано:
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Аз несъм съгласен с горния пост>
Нещата винаги трябва да се коментират особенно ако са
без цена.... така някой където не разбира много лесно
ще се излъже на ЛС> и аз в началото като не разбирах толкова
заради такива коментари несъм купил много боклуци които
не заслужават парите които им се искат... Все пак в краина сметка
всеки си има глава на раменете и си преценява , но цените трябва да
се коментират даже трябва да се трият обяви без цени може ли
такова нещо продавам
ама и аз не знам колко пари искам колкото дадете...... :twisted:
 
От: Продавам дизайн за сайт за радио

Абсолютно вярно, това го забравих, ще допълня горе !
 

Горе